Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Gelirse resim atarsan bende alacam saglamsa😁

1 Beğeni

Witcher ve Doğruluk Kılıcı serileri yeter.

4 Beğeni

Gece Nöbeti serisi var :slight_smile:

Witcher serisi var :smiley:

Uzun zamandır baskısı olmayan Michael Ende kitaplarına el attılar. Önceden Kabalcı basmıştı.

Yine epeydir baskısı olmayan Kara Büyücü Üçlemesi Pegasus tarafından tekrar basıldı (önceden Laika basmıştı diye hatırlıyorum)

Rowling’in Robert Galbraiht mahlasıyla yazdığı Cormoran Strike serisi var :slight_smile:

11 Beğeni

Whicher bendede var, tüfek mikrop celikte pegasusa aitmiş. Valla çok saşırsım şuan :grin: ama pegasus agırlıklı olarak artık kaliteli yazarlara dönmesini isterim

1 Beğeni

images%20(16) %95 böyle kitaplar görünce, o kitaplara hiç dikkat etmedim hangi yayınevi oldugunu. Gerçekten ama dedigim gibi artık daha fazla kaliteli kitaplara dönmeli​:joy::grin::rofl:

1 Beğeni

Witcher serisi ve momo var. Diğer dediğiniz kitaplarada bakıcam. Teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni

Mağazanın yorumları hep çok iyi. Bende sipariş verdim, bu fiyata gelirse çok çok iyi.

1 Beğeni

Umarım değildir. Bandrol yoksa direkt iade edeceğim zaten. Korsan okumak istesem niye birilerine para kazandırayım epub olarak var zaten. Ben eski basım olmalarından şüpheleniyorum. Bazı kitapların kapak ve sırtlarında kirpi yerine nal gibi iletişim yazıyor olabilir. o da sinir bozucu bir görüntü aslında ama 50 liradan fazla fiyat farkı var.

Kitap_20171125235056_97562_7

2 Beğeni

İade var zaten gelince pm at👍

1 Beğeni

Hepsiburada’da çok satan romanlarda %10 ek indirim yapmış. Bazen siteler anlaşıp indirim yapıyor gibi geliyor.

1 Beğeni

Ben de ondan çekindim biraz. %100 olumlu yorumdan hep işkilleniyorum ben.

Haber ederim:).

2 Beğeni

Bence eski basım da çıkacak aradan, bu kadar uygun olması anormal

1 Beğeni

3 Beğeni

%46 oda belli kitaplarda🤣Ben köşeye stephen king o ciltli versiyonunu koydum yinede

… Bana uyarı geldi mecburen yorumlara ekleme yapıyorum :grin:

1 Beğeni

100-150tl fiyatı düşmesse %80ı sepetten çıkaracam üzülerek. Sizce olurmu okadar indirim

1 Beğeni

Muhtemelen o kadar düşmez.

1 Beğeni

Zaten bu indirimlerle zamlardan önceki fiyata dönüyor fiyatlar. Bellki 1-2₺ fazla bile olabilir. Ama alacaklar varsa kaçırmasın tabiki

1 Beğeni

Witcher ve Kara büyücü serisi aklıma ilk gelenler, her ne kadar beğenmesem de Terry Goodkind kitaplarını risk alıp tamamını çevirdiler. Benim gördüğüm kadarıyla da serileri yarım bırakmayan nadir yayınevlerinden (babamın yayınevi gibi övdüm ama daha kitaplarını hiç okumadım :slight_smile: )

1 Beğeni

Kitapyurdu yarın tüm Altın Kitaplar yayınevi kitaplarını %50 indirimli satacakmış.

1 Beğeni

Kitapyurdu bizi batıracak

4 Beğeni