Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kitapcim.biz sitesinden sipariş ettiğim kitapları bugün kargo firmasından teslim alacaktım fakat teslim alırken görevli paketi açamayacağımı dilersem teslim almaya bileceğimi söyledi. Neyse paketi getirin dedim. Kitapları yurtiçi kargo torbalarına koymuşlar elleyince 2 kitap olduğu belli oluyordu. Siteyi arayıp böyleyken böyle dediğimde bana siz onları teslim alın gerisini en geç cumartesi yollarız şuan elimizde olanları yolladık dediler. Telefonu kapattım görevliye de teslim almayacağımı söyledim. Kitapların elime geçmesinden sonra parasını ödemek istediğim için kapıda ödeme seçeneğiyle alışveriş yapmışken 2 kitap gönderip diğer 3 kitabı göndermeden tüm kitapların parasını istemeleri çok garip.

6 Beğeni

Bende aradım az önce sanki parçalı göndereceklermiş gibi geldi banada. Hemen arıyorum sizi geri dedi, tabi ki arayan olmadı :slight_smile:

3 Beğeni

Bunu söylediğiniz iyi oldu kargo gelince el yordamiyla saymaya çalışayım eksikse almayacağım. İdefix vb olsa zaten 3 parça geliyo siparişin ama kesin geleceğini biliyorsun. Bunların yollayacağını ne bileyim.

5 Beğeni

Zebramo’da bulduğum şu harika ürüne göz atın :heart:

Hava uyanıyor serisi. 45 lira .

1 Beğeni

İthakinin 2-3 gün önce yaptığı zamlar sonrası, şu an DR fiyatlarında yüzde 40- 44- 45 indirimler var.

DR İthaki

Ayrıca 75 /15 BKM indirimi de var.

3 Beğeni

Özellikle Marco Polo’yu almak isteyen kitapseverlere duyurulur: Ötüken’in sitesinde kitaplar yüzde 40 indirimli.

1 Beğeni

Uyarı için teşekkürler. Ne kadar özensiz ve baştan savma bir iş yapıyorlar. Nadir Kitap’da alışveriş yaptığım sahaflar bile daha özenli ve titiz. Nasıl bir ticaret ahlakı anlamadım.
Ben de kargom geldiğinde elime bile almadan geri çevirmeyi düşünüyorum bu dakikadan sonra.

3 Beğeni

Ben siteyle iletişime geçtim gerekirse 1 hafta daha beklerim ama tek kargo halinde istiyorum diye belirttim. Notunuzu sevkiyat bölümüne iletiyorum dediler. Bakalım ne olacak

1 Beğeni

Açıkcası aldığım 3 kitap var. Diğer sitelerde yayınevinin zaten %50 ye yakın indirimi var. Ben elimle kontrol etsem bile içinden ne çıkacağını bilmediğim için bu tarz bir yaklaşımı olan firmanın kargosunu almaya çekinirim. Kargocuya kontrol edip edemeyeceğimi sorarım. Eğer kabul etmezse direk iade etmeyi düşünüyorum. Müşteri hizmetleri ile yıprandığıma değmez.

1 Beğeni

Diğer sitelerde de aynıysa neden riske girdiniz ki böyle uyduruk bir siteden alışveriş yaparak :confused:

1 Beğeni

Siz de haklısınız ama bence bir sorun olmayacak.

1 Beğeni

Aslında bu soruyu ben de kendime alışverişi yaptıktan sonra sordum :smiley:

2 Beğeni

İthaki bayağı zam yapmış. Örneğin Değiştirilmiş Karbon ve Düşmüş Melekler 17.50 iken şu anda 24 küsur fiyat var.

2 Beğeni

3 Beğeni

Hangi kitap hediye acaba?

1 Beğeni

https://kidega.com/kampanya/enpara-com-kitap-kampanyasi sayfanın altındaki kitaplardan biri sanırım. Her ay değişirse güzel olur.

3 Beğeni

Kidegadan indirim kodu nasıl alıyoruz

1 Beğeni

Geçen ay indirim kodu kampanyası yapmışlardı. Onun dışında öyle indirim kodu almak gibi bir durum yok bildiğim kadarıyla.

2 Beğeni

D&R için hediye çeki kullansanız bile BKM ekspresle ödeme yapabiliyorsunuz. Bilginize arkadaşlar.

2 Beğeni

Indirimden yararlanılıyor mu peki?

1 Beğeni