Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Evet, yararlanabiliyorsun. Zaten bende alışveriş yapabiliyorsunuz derken indirimi kast etmiştim. :smiley: 115 gibi bir miktardı. Önce hediye kartımı kullandım sonra da BKM ekspres seçtim. Otomatik fiyat düştü. :smiley:

2 Beğeni

Çok güzel bir haber.Sepet yapım o zaman ben :slight_smile:

1 Beğeni

Keyifli sepet yapmalar. :smiley: Hediye Karını 100/20 den almıştım. Bunda da 15 indirim aldım. Böylece 35 indirimim olmuş oldu. Güzel oldu. İthaki’nin zamlarından da en azından şimdi yememiş olduğum için kendimi şanslı görüyorum ama bir sonraki siparişlerde muhtemelen uzun bir süre almam. Yeni fiyatlar hoşuma gitmiyor ve bütçeme fazla ağır geliyor.

3 Beğeni

@Leingrad aklıma “mezopotamya mitolojisi” kitabını soktu. Şimdi en uygun nasıl alırım araştırmasındayım .:slight_smile:

1 Beğeni

Bazılarını engellemen lazım bu forumda. @Leingrad gene masum :slight_smile:

1 Beğeni

Siteyi engellemem lazım :joy::joy:

1 Beğeni

Kitapcim sitesi siparişimi kargoya vermiş. Eksiksiz gelir umarım.

1 Beğeni

Kitapcim sitesinden verdiğim sipariş dün geldi. Kapıda kart ile ödeme seçmiştim. Ancak kargo görevlisi nakit olarak istedi ve üzerine 5-6 lira gibi ek ödeme istediler. Kabul etmedim. Site ile irtibata geçtim. 10 dakikaya halledeceklerini söylediler ancak ertesi gün aradığımda ‘‘şu anda kargoya gidiyorum hocam, halledicem’’ diyen biri çıktı. Ek ödemeyi hallettiler sağolsunlar ama kargo poşetini alınca kitapların eksik olduğunu anladım. Geri çevirdim, teslim almadım. Sonrasında bir kaç kez aradım kendilerini ama ulaşamadım.
Benim durumum şimdilik bu.

1 Beğeni

Ben de kitapcim’dam 3-5 kitap aldım ama siteye güvenemediğimden bütün kitapları ayrı ayrı sipariş ettim; nasıl olsa kargo ücreti ödemiyoruz. Böylelikle paketten sürpriz çıkma ihtimali çok az.

İlk kitap geldi. Kargo poşetine direkt atılmış, herhangi bir önlem alınmamış; yine de pek bir zarar görmemiş. Yanında fatura niyetine bir kağıt göndermişler ama faturayla herhangi bir alakası yok; biz ona bilgi kağıdı diyelim. Pek alışveriş yapılacak bir site değil, bilginize.

3 Beğeni

Hangi akla uyup bu siteden alışveriş yaptınız ya? Gereksiz aksiyon. :roll_eyes:

2 Beğeni

Bu siteyi kim önerdi? Niye önerdi? :joy::joy:

Bende arkadaşlara ulaşabilsem iptal edeceğim. Parayı peşin ödeyen varsa baya uğraşır bunlarla ulaşmak sorun.

2 Beğeni

Kendi adıma, bu tür sitelerden alışveriş yapmayı tercih etmiyorum. Genelde İdefix, DR, Kidega, BKM, Hepsiburada’dan veriyorum siparişlerimi. Kitapların arada sırada küçük hasarlarla gelmesi dışında problem yaşamadım. Ki zaten o tür durumlarda, iade ve değişimde de sorun yaşamadım şimdiye kadar.

3 Beğeni

O yüzden kapıda ödeme ile aldım.

1 Beğeni

Rica etsem idefix için bedava kargo kodu olan varmı ?

1 Beğeni

KRGBDV veya iDEKRG ikisinden biri işe yarıyordu benim bildiğim.

1 Beğeni

Kitapcim 2 ayrı siparişimi kargoya vermiş mail ve sms geldi içinden hıyar çıkacağını zannetmiyorum haftasonu teslim olursa editlerim.

2 Beğeni

Olmadılar yinede teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Hocam idekargo yaz kesin oluyor.

5 Beğeni

Valla oldu çocuklar gibi sevindim. :grin:
Çok teşekkürler.

4 Beğeni

Sen alışveriş yaptın mı @Ufuk bu siteden. İdefix ve DR alışverişleri için " aha ben demedim" diyen sen, bu siteden nasıl alışveriş yaptın. :grinning:

2 Beğeni