Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #4048

Bende ne yazıyor ben bakınca sadece adımı ve kısaltma olan ismimi görüyorum.

(Umut K.) #4049

Ahan da haince bir darbe girişimi yapılıyor. Önemli olan sizin adımın altına ne yazdığınız değil, adımın milletimin dilinde nasıl anıldığıdır. Astınız, zehirlediniz, banlatmayız…

(Hiçliğin bekçisi…) #4050

Adınızı da değiştiririz. Nedir yani? İki tık tık üç fik fik. :smiley:

(Umut K.) #4051

Ne yani sırf güç elinizde diye size boyun eğeceğimi, fikirlerimi savunmaktan vazgeçeceğimi mi sanıyorsunuz? Eğer öyle sanıyorsanız doğru yoldasınız. Lütfen beni de eğitin, bana da insanları banlamayı öğretin. Forumdakiler de gitsinler kitapları indirimsiz alsınlar, 10 TL için boş boş uğraşıyorlar. Yukarıda yazdıklarıma da bakmayın, kandırıldık.

(Hiçliğin bekçisi…) #4052

Sanki gizli örgüt kuracakmışsın gibi bir konuşma yapmışsın. :smiley: Bu Agüstecilere kanıp yok yere banlanmayın arkadaşlar. :stuck_out_tongue:

Not: Bu arada Tayfa sınıfında olup da Tayfa olamayan varsa bana yazsın. Düzeltelim. :vulcan_salute:

(Umut K.) #4053

Kitap Fırsat/Kampanya kategorisinde 20 tane yeni mesaj olduğunu görüp hiçbirinin de fırsatla alakası olmadığını anlayınca bize çok güzel sövecekler, asıl bundan banlanacaklar gibi. (Hakları da)

(Can) #4054

Ben Hayda sınıfından olabiliyor muyum?

keske-mesaj-atsa_1163074

(Hiçliğin bekçisi…) #4055

Bana göre olur ama kanunlar izin vermez… :sweat_smile:

(Can) #4056

b%C3%B6yle%20demeyeydi%20iyiydi

HUSEY

Vaziyet-i umumi bu…:slight_smile:

Bende hata veriyordu ne zaman tayfa yazmaya çalışsam. Daha önce yazmak aklıma gelmemiş.:joy: Düzeltirsen çok sevinirim @Agape.:blush:

Edit. Düzelmiş. Çok teşekkür ederim. :smiling_face_with_three_hearts:

Hem de 1 Mayıs da sınıf falan, neyse o zaman;

Kayıp Rıhtım’da bir hayalet dolaşıyor, sınıfsızlar hayaleti. Kayıp rıhtımın tüm eski güçleri, denetmenleri bu hayalete karşı kutsal bir ittifak halindeler, Kaptan, denetmen…

(Hüseyin gök) #4060

Kitapkesfet.com alışverişi gelen oldumu kitap durumu nasıl sağlam ve orjinal ürünmü göndermişler acaba?

Sende gerçek adın yazıyor dostum. Ama profil ayarlarından değiştirebilirsin :+1:t2:

(Ezgi ) #4062

Ben de yazamıyorum.
(Kampanyalar aklımı çekmeden kacayim)

(kimyager_ferhat gürdoğan) #4063

@Agape Mayıs ayı için sözünü tutmamışlar :rofl::rofl::rofl:

(Can) #4064

Hocam napsınlar adamlar enflasyonla anca bir yere kadar o birbirinden mükemmel ve şaşırtıcı kargo bedava süprizlerini yapabildiler.

Şaka maka postapokaliptik bir dünyaya bile evrilecek olsak bkm’nın kargo bedava süprizinin kalacağının düşüncesi benim için yarınlara umutla bakabilmenin tek unsuruydu.

Harbiden adamların mükemmel kampanyalarını bozacakları tuttu :smile:

Ben kitapcim.biz’e 30 Nisan’da 3 tane ithaki modern klasikler serisinden sipariş verdim. Durum beklemede gözüküyor. Şimdi canlı destek vasıtası ile site yetkililerine sorduğumda cumartesi kargoya verileceğini söylediler. Umarım paketten salatalık filan çıkmaz.

Benim siparişi de en geç Cuma günü kargoya vereceklerini söylediler. Bu arada, %50 indirim bitmiş. Bayağı kitap atmıştım sepete sonra alırım diye.