Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben takip etmiştim kütüphane kuran bir arkadaş rezerv ettirdi hızlı bir şekilde ama bir kişi daha satıyor benim bildigim.

1 Beğeni

Bu ay için çok harcama yaptım, umarım önümüzdeki aylarda iyi kitaplara denk gelirim. Platformu senden öğrendim bu arada teşekkür ederim :blush:

1 Beğeni

Rica ederim. Bende yeni arkadaş oldugum sahaf var elinde güzel kitaplar var, gerekirse ve elinde olan bir kitapsa size oradan yardım ederim👍

1 Beğeni

Gerçekten rezerve mi diye satın al dedim bana rezerve edildi :joy:

2 Beğeni

Satın almaya tıklayımca bir süre rezerv kalıyor

1 Beğeni

Sahaf arkadaşın kullanıcı adı ne kitaplara bakalım.

1 Beğeni

Şuan bir süreligine satısı durdurdu. Kullanıcı adı ama imdat bulabilirseniz bakın elinde bulundurduğu kitaplar harika

1 Beğeni

evet görmüştüm ben onu zaman çarkıyla meşhur olan :slight_smile:

2 Beğeni

BKMKitap’ta Dedalus yayınlarına %45 indirim var.

1 Beğeni

Aynen onun sayesinde full seti 450tlye kaptım

1 Beğeni

nası ya iyi almışsın 800e satıyordu :slight_smile:

1 Beğeni

Biz çok kitap aldık diyoruz sen imkansız indirim oranı paylaşıyosun.Hemde dedalus :slight_smile:

1 Beğeni

Başka kullanıcıdan tam ondan havale ile 550tlye alacaktım. İlanı görüp bana haber verdi. O kadar iyi biri yani

2 Beğeni

Alışveriş ederken rastladım. Şans işte :sweat_smile:

2 Beğeni

Peki gönderim nası oluyor? Bir güvence var mı? Havuz hesap gibi?

2 Beğeni

Zebroma havuz hesabı da, imdat saglam satıcı oldugu için site kesintisi olmasın diye havale ile ondan alıyorum. Hızlı gönderim yapıyor, paketleme zaten çok iyi. Mehmet bey diye bir sahafta var gecende onunla Harry Potter ları aldım azkaban, sırlar odası, felsefe taşı nı. 100tlye havale ile kitapları İnternetteki kitap satan sitelerden daha iyi ve saglam gönderdi okadar yani​:joy::rofl:

2 Beğeni

Sen iyi bulmuşsun sahafları :slight_smile: Arkadaşın attığı linkteki kullanıcı sanırım mehmet.

2 Beğeni

https://www.kitantik.com güzel bir 2.el kitap sitesi.Nadirkitap’a alternatif olarak güzel fiyatları var.

2 Beğeni

https://www.ilknokta.com/ray-bradbury/karanlik-kitaplik-seti-9-kitap.htm

1 Beğeni

Hadi aldık bakalım :grin:! Nasıl bir fırsatsa 30-40tl anca indirdi.

4 Beğeni