Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Mesaj olarak gönderiyorum.

3 Beğeni

Fransız üçlemesi ağır değildir aslında, bu biraz dönemi tanımıyor oluşundan kaynaklı bence. Marks sadece bir Filozof değildi, anlaşılmayacak ya da anlaşılması zor şeyler yazmadı.

Bu kitaplar aslında işçiler okusun anlasın diye yazılmış kitaplar, Arada 150 yıl olduğu için bize ağır geliyor olabilir ama ne Marks ne de Engels entellektüel kaygılarla bu incelemeleri kaleme almadılar.

Bu arada cidden okumak istiyorsanız;

Bu kitap nasıl başlanmalı konusunda yardımcı olur. Bu kitap / Sözlük Terminoloji konusunda yardımcı olur.

3 Beğeni

Aynen dediğiniz gibi dönemin anlatım tarzı agır gelmişte olabilir.Kapital ile ilgili bir sözlük kitabı çıkmıştı onu alacaktım ama çok pahalı gelmişti.
Attığınız linkte tamda söylediğim kitap varmış:) Çok pahalı deyilmi sence?

4 Beğeni

Pahalı elbette, bizim ülkemiz de kitap pahalı. 50 sayfalık,telifi olmayan bir kitap bile 9-10 TL .

Ama belki bir kurgu kitabı ile kıyaslamak lazım, sözlüğün fiyatını çünkü bu tarz kitaplar çok detaylı taramalar ile ortaya çıkıyor.

2 Beğeni

D&R’da sepette %10 indirim var. Belli bir fiyat üstüne değil.

1 Beğeni

D&R ücretsiz kargo kodu var mı ?

1 Beğeni

0031DD08 (20 karakter)

2 Beğeni

İdefixde bir saat içinde kullanmak için indirim kodum var. 125 lira üstü alışverişe 15 lira indirim veriyor. Belki birinin işine yarar.

IDE15TL

2 Beğeni

Aklınızda olsun bu saat kısmı kandırmaca arkadaşlar. Geçen başlıkta gezerken günler evvel bir arkadaş 45 dakikalık kod yazmış ama hala aktifti. :smiley: O yüzden çok da takılmayın. Çoğunca kullanılıyor. Bu psikolojik bir baskı. Kanmayın!:rofl:

4 Beğeni

Vay utanmazlar resmen kandırıyorlar ya :smiley: teşekkürler @Agape

4 Beğeni

D&R için sepette %10 indirimin yanı sıra kullanabileceğimiz bir indirim kodu var mı arkadaşlar? Hazır İthaki kitapları da %40 indirimdeyken…

1 Beğeni

BKM Express kampanyası ile yaklaşık %50 indirim ile alabilirsin.

2 Beğeni

Bkm express nedir ne değildir bilgilendirebilir misiniz acaba?

1 Beğeni

BKM Express Paypal gibi bir ödeme yöntemi. Sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme yöntemini BKM Express olarak seçerseniz 75 TL üzerine 15 TL indirim oluyor.

1 Beğeni

Tabi @Pennywise yazdıklarına ek olarak: telefondan mobil uygulama ile ya da tarayıcı üzerinden BKM sayfasını açarak üye olmanız ve kart eklemeniz lazım.

Kısacası her seferinde kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan, sisteme eklediğiniz kartlarla alışveriş yapmanızı sağlayan bir bankalar arası kart sistemi. Güvenli mi? diye sorarsanız normal kart bilgilerinizi manuel olarak girip alışveriş yapmanızdan daha güvenli. Ama bir sanalkartta değil. Sizden bağımsız olarak söyüyorum, bu güvenlik konusuna çok dikkat ediyorsanız sanal kart kullanmanızı öneririm.

2 Beğeni

D&R’daki bkmexpress kampanyası bitti mi? Değişik şeyler oluyor sepette. Denemek için 75+ şöyle bir sepet yaptım.

Kredi-banka kartı seçiliyken ------------------------- BKM Express seçtiğimde

Hani 75/15 vardı çözemedim ben bu işi. BKM Express’e yönlendirme sonrası sağdaki fiyat değişmiyor bu arada. :slight_smile:

2 Beğeni

Bkmexpressi seçince birde kargo parası ekliyorlar. Pek bir halta yaramıyor.

1 Beğeni

0031DD08 bu kodu kullanılabilir. Ücretsiz kargo kodu.

3 Beğeni

İdefix 75/10 indirim kodu olan var mı?

1 Beğeni

4 Beğeni