Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #4412

Arkadaşlar bakın bir kupon buldum 100-15tl indirim.2 hesaplı alışveriş yaparsanız 30tl’ye gelir indirim. IDF15EP

Idefix 70/10 TL

(Gökçe ) #4414

İdefix

resim

Metro Triloji’yi Tükendi olarak güncellemişler :rage: Kod ile 70 TL’ye iniyordu.

Ben aldım, gelir herhalde :slight_smile: Anlaşılan bir çok kitabın stok sayısını sınırlı tutmuşlar. Jaguar Yay. - Benim İki Dünyam sepete ekledim 5 dakika sonra silindi, baktım stok tükenmiş.

İdefix’e baktım da, hazırladığım kitap listesinde (yaklaşık 20 kitaplık liste) 1 tl bile indirim olmamış :slightly_smiling_face: şaka gibi. Geçen defa gayet güzel indirimler olmuştu.

https://www.kitapyurdu.com/kitap/metro-triloji/504030.html

12 TL daha ver 2 güne elinde :slight_smile:

(Furkan Karaca) #4419

(fatih çetin) #4420

Kodlar için teşekkürler arkadaşlar. Normalde bu ay siparişimi Kigeda’dan verecektim. Alacağım kitaplar en uygun oradaydı ama İdefix’in yayınevi indirim yüzdeleri güncellenip üstüne bir de 15 tl indirim kodu olunca oradan almaya karar verdim. Sadece “Başka Dünyalarda Canlı Mahlükat Var mıdır?” kitabının stoklara girmesini bekleyeceğim birkaç gün. Eğer girmezse yine büyük ihtimal Kidega sitesinden sipariş verebilirim.

(Burak Kuşcu) #4421

Düzeltmişler sanırım.

(İbrahim Şahin) #4422

Idefix kodu olan var mı arkadaşlar ya da n11, hepsiburada falan. 250TL’lik alışveriş yapacağım da.

(Hüseyin gök) #4423

IDE10TL var.70e 10tl.

IDF15EP 100e 15tl.

Bu kodlar aktif.

Ben senin yerinde olsam hediye çeki alırım başka hesaptan ana hesaba 25tl ordan kar edersin,25tl de ana hesabından al sana 50tl kar.

Bölerek alırsanız daha çok kar edersiniz ama tek seferde alacaksanız IDEFIX25 var 250tl üstüne 25tl indirim.

idefix alt limitsiz kargo bedava kodu var mı? üstte bakındım ama göremedim

(Hüseyin gök) #4426

Ordaki gibi yaz oluyur.

teşekkür ederim.

kargo bedava ile 50/10 selfy indirimini birleştirmeyi denedim ama olmadı denemeyi düşünen varsa bilgisi olsun.

(Mustafa Yıldız) #4428

idefix güzel bir indirim yapar diye sepete eklediydim ama nerdeee.

(Hüseyin gök) #4429

Bende selfy indirimi kullanım dedim ama yaşım iyibari ile kod vermediler:) fazla kod varsa alabiliriz.

selfy kodu daha fazla indirim sağladığı için onu kullandım.

siteler kargo konusunu bkm tarzında çözmediği sürece diğer kampanyalardan faydalanabilmek benim için pek mümkün olmuyor.

Başka bir hesaptan selfy kodu ile kendinize 50tl hediye kartı alıp sonra o hesaptan hem hediye kartı hem de kargo bedava kodunu kullanabilirdiniz. Hatta iki tane selfy kodunuz varsa 70/20 indirim de yaptırılabiliyor.