Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Evet yazıyor hocam ama şu ana kadar ilknokta kodu göremedik forumda :frowning:

7 Beğeni

Karbon yayınları hakkında fikri olan var mı? Daha önce kitaplarından aldınız mı?

Karbon cep kitaplar 2.90 TL

1 Beğeni

Kitapyurdu’nun kendi yayınevi sanırım. Yabancı dil olan kitapları kötüydü. Türkçeleri bilmiyorum.

2 Beğeni

İdefix 125/15 : 15TL

1 Beğeni

Daha önce olumsuz yorumunu çok duymuştum.

2 Beğeni

Arkadaşlar ilk nokta sitesinde ithaki ürünlerinde %50 indirim var. Haberiniz olsun.

5 Beğeni

Sadece 1.gün için yazıyor.

2 Beğeni

Arkadaslar erkek arkadasim D&R’nin 200 TL’ye 50 TL bonus kampanyasi icin 200 TL’lik alisveris yapti. 50 TL de hesabina yuklendi. Ama biz bunu bir turlu kullanamiyoruz. Konuyla ilgili bilgisi olan var midir acaba?

2 Beğeni

Sadece D&R geçerli diye biliyorum.

1 Beğeni

Kampanya bilgisinde hem magaza hem de internet sitesi yaziyor.

1 Beğeni

Evet mağazalarda geçerli. Belki bu sebeptendir.
Gerçi yüklenmiş ben neden böyle bir şey yazdım :thinking:

1 Beğeni

Sadece ve sadece bayramın 1. Günü için geçerli
10 tl de kargo parası var haberiniz olsun. 75 tl ve üzeri alışveriş yaparsanız kargo parası yok.

2 Beğeni

Kartimiz ondan degil. Bir de kartta zaten bonus gorunuyor. Yeminle aklim almiyor bunlarin islerini. Kampanya bilgilerinde acikca internet sitesinde de kullanilabilecegi yaziyor. Ama ekleyemiyoruz.

2 Beğeni

Telefondan mı alıyorsunuz yoksa bilgisayardan mı? Benim birinde indirim kuponum vardı telefondan alışveriş yapamamıştım . Bilgisayardan denedim olmuştu.

2 Beğeni

Telefondan deniyoruz. Onu da bir deneyelim bakalim.

2 Beğeni

İnşallah olur . :grin::grin:

2 Beğeni

Bildiğim kadarıyla D&R mağaza ve internet sitesi üzerinde yaptığınız 200 TL’lik alışverişlerde 50 TL bonus hesabınıza yükleniyor, yani kampanyadan yararlanmış oluyorsunuz fakat yüklenen bonus’u sadece mağazalarda harcayabiliyorsunuz.

2 Beğeni

Her ikisinde de geçerli.

Benim aklıma birde 9 hazirandan sonra 12 hazirana kadar o arada geçerli geliyor. @Asli_Dagli

3 Beğeni

Genelde kazanılan puanların belli bir kullanım tarih aralığı oluyor. Belki siz o tarihleri unutur da kullanmazsınız diye :slight_smile: Kullanım dönemiyle ilgili olabilir.

Ek: Kampanya dönemi için tarih belirtilmiş. Ama gördüğüm kadarıyla kullanım dönemi belirtilmemiş.

3 Beğeni

D&R 15 TL indirim kuponu kazandınız. C0C6948D 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1- 30 Haziran 2019 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

1 Beğeni