Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İşe yaramadı bu kod.

1 Beğeni

Bir dene bakalım.

1 Beğeni

Olmadı bu da. Teşekkürler yine de.

2 Beğeni

Bu kod 50/10, bulamazsanız bunu denersiniz.

3 Beğeni

Kidega’da haftanın yazarı seçilen Isaac Asimov’un kitapları %42 indirimle yer alıyor. Duyurulur…

4 Beğeni

suikast sınıfı serisini alırım ben teşekkürler bu indirim haber için :slight_smile:

2 Beğeni

enpara üyelerine ayın enparalı sı olurlarsa 50 tl ye 10 TL indirim ve bir hediye kitap kampanyası var.

3 Beğeni

Yazıldı mı bilmiyorum ama şimdi gördüm. İdefix fırsat reyonu çıkmış. :smiley: Kitapları incelemedim. Belki bir şey bulan olur.

3 Beğeni

Uzun zamandır olan bir kampanya. Bakmaya bile değmez bence. Alınabilecek nitelikte olan tek kitaplarda yarım kalmış çizgiroman serilerine ait kitaplar.

2 Beğeni

Bize göre öyle olabilir ama başkası sevebilir de. :slight_smile: Yine de bir fırsattır. :smiley: Adı üstünde… Gerçi fırsat reyonu denilince de aklıma ucuz kıyafet veya defolu ürünler geliyor. :sweat_smile:

3 Beğeni

Uzun zamandır var, kırmızı yayınlarının kalmışsa 14.90 'dan güzel kitapları var.

2 Beğeni

Ben uzun zamandır bakmıyorum. Ondan görmemişim demek ki. Yine de bakamacağım otuz sayfa. :smiley: Baksam da almak istemiyorum nedense.

2 Beğeni

Bence de bakmamak en iyisi aklında olmayan kitabı aldırıyor böyle kampanyalar.

1 Beğeni

Hali hazırda ilk alışverişimi muhtemelen Alfa Jules Verne ve PKD toplu eserlerini alarak yapacağım ama şu an değil. Kararımı bunlarla verdim. Bir de yeni çıkanları filan incelemem lazım ama sanırım bu yaz fazla kitap alamam belirsizlikler yüzünden. Eylül sonu belki dört-beş aylık alışverişimi toplu alabilirim. Şu an zaten 330’a dayandı miktar.

4 Beğeni

Bond Efsanesi bende var. Onu tavsiye ederim.

2 Beğeni

İdefix 125/15 ihtiyacı olan varsa IDE15TL

1 saat gözüküyor süre ama sonrasını bilmem.

3 Beğeni

Gene neler aldın? Fitzek var mı? :slight_smile:

2 Beğeni

0032E431
D&R 75 üzeri 10 tl (1haftalık)

2 Beğeni

Gezinirken verdi kodu. 1 haftadır kitap almadım bakalım ne kadar dayanacağım. :unamused:

4 Beğeni

50/10 kod arıyorum. Mümkünse kullanmayacak olan verebilir mi?

1 Beğeni