Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bi kitap aldım beşinci günün şafagını bekliyorum daha 5 gündür temin edilmedi:)

2 Beğeni

Kitap da alamayacağım böyle olursa​:confused::confused::confused:

1 Beğeni

İndirim oranı kontrol ettin mi? Tüm kitaplara daha uygulanmamıştır. @Ufuk 'a bakma o idefix - dr ile savaş halinde :slight_smile:

Ben Alfa - Everest bekliyordum yüzde 40 var ama daha uygulanmamış, 1-2 saate uygulanmış olur.

3 Beğeni

Umarım öyledir. Geçen gün almaya niyetlendim sonra biraz daha beklemeye karar verdim. İndirim bindirim falan söylentisi çıktı. Tekrar alma hevesi geldi :slight_smile:

1 Beğeni

Hadi ya :confused: söylediğin iyi oldu

2 Beğeni

Şu sepet kodlarını da unutmayın arkadaşlar;

• Size özel mevcut ürün indirimlerine ek “sepette anında indirim” sağlayacak kodlar ve baremler aşağıdaki gibidir:

100 TL’ye 10 TL indirim: IDEFIX10

150 TL’ye 15 TL indirim: IDEFIX15

200 TL’ye 20 TL indirim: IDEFIX20

250 TL’ye 25 TL indirim: IDEFIX25

300 TL’ye 30 TL indirim: IDEFIX30

350 TL’ye 35 TL indirim: IDEFIX35

400 TL’ye 40 TL indirim: IDEFIX40

500 TL’ye 50 TL indirim: IDEFIX50

600 TL’ye 60 TL indirim: IDEFIX60

700 TL’ye 70 TL indirim: IDEFIX70

1000 TL’ye 100 TL indirim: IDEFIX100

4 Beğeni

Antik yakın doğu umberto eco %48 indirim
Ama sepete ekleyince indirim gözükmüyor​:grimacing::grimacing:

1 Beğeni

Ahahaha… Drizzt Göç ve Gümüş Damarları az önceye kadar sepetimde 18.70 tl idi. Ben de şimdi indirime girmiştir bi bakayım dedim. Gördüğüm tablo:

4 Beğeni

Şu anda güncelleme yapılıyor. İndirimli fiyatlar birkaç saate tam olarak yansır.

2 Beğeni

Ben de sen gibi erken konuştum. Şimdi 109 lira oldu sepetim daha önce 124 liraydı

2 Beğeni

@alper @Ufuk
Bu üç kitabı almak istiyorum. Sizinde fikirlerinizi almak istedim.

2 Beğeni

Ama güncelleme yaparken fiyat artar mı? Neyse bekleyelim bakalım…

1 Beğeni

Herhalde ilk önce indirimleri sıfırlıyorlar .benim sepet 124 liradan 136 liraya çıktı 10 dk sonra 109 liraya düştü

2 Beğeni

Susan Wise Bauer’in 2 kitabı benim listemde de var ama bu soruyu @Leingrad sormak lazım.

2 Beğeni

Olabilir (20 karakter)

1 Beğeni

İdefix’te her indirim döneminde böyle oluyor. Birkaç saat sonra vaat edilen indirimler geçerli hale gelir.

2 Beğeni

Yazarın aynı olduğunu bilmiyorumdum. Daha sonra farkettim 1 aydır almak istediklerinde aslında. Baya olumlu yorumlar almışlar.
Burda kafama takılan orta çağ dünyasını mı almalıyım yoksa umberto eco’nun orta çağ 1-2-3-4 citleri var onaları mı almalıyım karar veremedim :slight_smile:
Neyse sabah alırım artık. İyi geceler herkese :slight_smile:

3 Beğeni

Tam bir fikrim yok yanıltmak istemem bu konularda uzmanımız @Leingrad :slight_smile:

1 Beğeni

366’dan 325’e inmiş. :smiley: Bakalım yarın sabah kaç olacak?

Şu kuponların “Girdiğiniz kupon kodu bu sipariş için uygun değildir.” demesinden daral geldi. :tired_face:

35+25=60 tl de öyle indirim alsam ne yapıyor? :thinking: 265 tl. Hım… Hım…

1 Beğeni

Şimdi 35+25 yazdın millet soracak :slight_smile: O nasıl oluyor diye. Tekniğin linkini hazırla bence :slight_smile:

@alper Görüyorum görüyorum bir sürü mağdur görüyorum :smile: Şu başlık bir kaç güne en popüler başlık olacak :smile:

3 Beğeni