Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Alfa için herhangi bir sitede %40 üzeri yakalanabilir mi yoksa %40 sınır mı oluyor genelde?

1 Beğeni

Seçili bazı kitaplarda daha yüksek olabiliyor. Ama geçtiğini 1 kere gördüm daha önce yanlış hatırlamıyorsam. O da D&R’daydı sanırım.

2 Beğeni

317 oldu bile. :rofl: Temin konusunda ben artık kendimi aştım. Okuoku’dan aldığım kitap 45 gün sonra gelince neredeyse iade ediyordum yanlış kargo diye. :smiley: Açıp baktım ki Asimov. :sweat_smile:

2 Beğeni

:slight_smile: İndirimlere baktım Alfa dışında öyle pek bir şey yok. Kırmızı Kedi ve Altın Kitaplar %50 oluyor sıksık bari %50 yapsalardı. Hatta şu an iki yayınevininde çoğu kitabı KY’da daha iyi indirime sahiptir. Bir de Tudem indirimi iyi eğer yayınevinden almak için bekleyen varsa :slight_smile:

Sen bu seriyi okudun mu? Okumadıysan tavsiye ederim. Çok güzel Narnia’dan sonra baya seversin diye düşünüyorum. Ben de henüz ilk kitabı okudum ama baya güzel gidiyor.

1 Beğeni

Bu seriyi biliyorum ama hepsini toplamak mesele biraz. Yoksa gözüm var bu seride. :rofl:

Narnia’nın bitmesine 1.75 kitap kaldı. :sweat_smile:

2 Beğeni

Takip ediyorum Goodreads’ten bir ara baya hızlanmıştın. Çok pahalı değil fuarda bile alınabilir. Delidolu standı yardımcı oluyor. Ben geçen CNR almaya niyetlendim hasarsız kitap bulamadıkları için kaldı :slight_smile:

2 Beğeni

Bu aralar pek okuyamam. Gerçi böyle diyorum ama yine de beş tanesini okudum. :smiley: Bu hafta biter bu ikisi ama ondan sonra ne okuyacağıma dair pek bir fikrim yok. :sweat_smile: Az önce aklımda bir kitap vardı ama unuttum. :rofl:

Ekleme: O zaman ben Kasım Tüyap’ta veya başka birisinde Delidolu’ya ziyaret yaparım. :wink:

2 Beğeni

Seriyi bitirmiş biri olarak söylüyorum, MUHTEŞEM! (Linkini attığın seri)

2 Beğeni

@alper İdefix benimle kafa buluyor. Öyle bakayım diye açtım 125/15 indirim verdi. Hesapladım 125/25 yapabiliyorum :smile:

2 Beğeni

Benim bir kaç Alfa kitabı alma düşüncem var,. Özellikle Namık Kemal biyografi alacağım.

3 Beğeni

Ben almam sanırım bu ay ki yaptığım alışverişleri göstersem, sen bu gece rahat rahat harcarsın paraları vicdani rahatlama yaşarsın :smile:

2 Beğeni

:slight_smile: Daha önceden takip ettiğim seri dışı kurgu almayacağım uzun süre, yeni fantastik bilim kurgu kitaplarına da bulaşmayacagım bir süre daha temel olabilecek kitaplar alıyorum 1-2 aydır.

2 Beğeni

Wardstone Günlükleri çok güzel bir seri, okumamış olanlara ben de tavsiye etmiş olayım. Yıllar önce okumuş bayağı sevmiştim.

4 Beğeni

Ben de bu ay artık almak istediklerimi aldım diyebilirim. İlerleyen aylarda daha çok okuduğum yazar ve seriler üzerinden devam ederim.

2 Beğeni

Olay buymuş @alper

Edit : Şimdi biraz inceledim de normal zamanlarda da yakalanabilecek indirimlerden ibaret.

1 Beğeni

Ben hiçbirşey anlamadım ufak istisnalar dışında göze çarpan süper bir indirim göremedim çok şükür.:joy::joy::joy:

2 Beğeni

Aynen öyle arkadaşım. Yılın 365 günü %35’den bulunabilen İş Bankası yine %35 mesela. Oradan aklımda olan modern klasikler var, onları toplarım diye düşündüm ama genelinde cazibesi olan bir kampanya olmamış. :man_facepalming:

– Bu arada şimdi farkettim, İş Bankası şu an Kitapyurdun’da %39.
Olmamış idefix olmamış , kapat sen siteyi.
Bu arada son 2 alışverişimde de ağır hasarlı ürün göndermişti idefix.
Tu kaka.

4 Beğeni

D&R’de de en uzun gün kampanyası var ve İdefix’inkinden daha iyi.

5 Beğeni

İnceledim ama bir fark göremedim.

1 Beğeni

İş kültür 40-35 o daha uygun d&r da…

Ben umduğumu bulamadım. Paracıklar cepte kalır :smile:

2 Beğeni