Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Babil

@Blackheart sanırım sen soruyordun. Wool

4 Beğeni

Ackord olanı alabildin mi? Yoksa alacağım?

Cortazar bulamadım.

2 Beğeni

Evet, teşekkür ederim hemen bakıyorum

2 Beğeni

Bulamadım alır mısınız?

1 Beğeni

Aldım zaten ben. Sana lazım olmazsa başkasına olur diye düşündüm. :blush: Bana adres, telefon gibi şeyleri yazabilirsen mesajla ben yarın gönderttireyim anneme.

1 Beğeni

Ben Silo’yu tek almıştım, şimdi diğer iki kitap tek tek biraz pahalı geliyor. Halbuki set halinde çok avantajlıymış… neyse bekleyeceğiz, bazen idefix 18 tl’ye düşürüyor, indirim koduyla falan 16’ya iniyor.

2 Beğeni

Silo yu beğendiniz mi? Uzun süredir listemde indirim varken seti alırım belki.

2 Beğeni

Evet güzel beğendim, uygun fiyata bulursanız alıp okuyun derim. Ama devam kitapları da var. Önce onu okuyun beğenirseniz devam edin bence

3 Beğeni

Merhaba!

Bu teklifi letgo’da buldum. Ne düşünüyorsun?

Çizgi roman ve kitaplar
https://letgo.onelink.me/O2PG/cd8c22d6

Silmarillion 20tl.

1 Beğeni

Tatil yolculuğunda 4 il 6 d&r gezdim ama Cortazar bulamadım. Ben de bizim millet sadece Zweig okur zannediyordum, Cortazar hastasıymışlar ama fiyatı yüzünden okuyamıyorlarmış.

3 Beğeni

Vay mükemmel tespit ha :D?

3 Beğeni

Dnr çalışanları sistemden tüm mağaza stoklarını görebiliyor. Gittiğim şubede Cortazar yoktu, sisteme bakmasını rica ettim. Sadece Bursa’da görünüyor o da stok hatası olabilir dedi.
Cortazar ı bulamasam da 14 kitap ile oldukça güzel bir kampanya oldu benim açımdan.

1 Beğeni

Durduk yere adamın piyasasını yükselttik iyi mi. :smile: Ben de bulamadım birkaç şubede. Muhtemelen bu saatten sonra bulamayız da. Hiç Cortazar okumamış insanların Cortazar avına çıkmasına sevineyim mi üzüleyim mi ben de bilemedim.

Yıllardır kitaplarının baskıları yoktu, sahaflarda kimse yüzüne bakmıyordu. Bazı yazarlar için ilk baskı takıntım olduğundan birçok kitabını sahaf gezerek arayıp bulmuştum.

2 Beğeni

Ben 2018 Ankara Kitap Fuarı’nda almıştım Cortazar külliyatının ilk 2 kitabını ( 3. de daha çıkmadı zaten). Şimdi baktım da kitap zaten 2000 adet basılmış ve neredeyse 1.5-2 yıldır piyasada, muhtemelen elinde kalan son kitapları da kampanyayla tüketti D&R. Ancak 25 30 lira fazladan vermek isterseniz başka yerlerde bulunuyor tabi. :grin: 3. kitabı da instagram’dan sormuştum Can Yayınları’na, bu yıl içinde basacağız demişlerdi, o kitap çıkınca set halinde indirim falan yakalanabilir belki.

1 Beğeni

Tatilde olduğum için forumu takip edemedim. Bu indirimden faydalanmak isteyenler beklesin derim. Yazar YKY’na geçti. Yeni kapaklarla oradan basılacak kitaplar.

1 Beğeni

8 Beğeni

https://www.hepsiburada.com/cok-satan-kitaplarda-50-indirim-c-80593000

5 Beğeni

Sel Yayıncılık da kendi sitesi üzerinden satış yapmaya başlamış.
https://www.selyayincilik.com/kampanyalar/ozel-kampanya-10-tl-4

6 Beğeni

Selden hala alışveriş yapan var mı ya

1 Beğeni

Yani Madam Bovary’i Sel’den almam ama bazı yazarlar, bazı kitaplar için seçme şansı yok maalesef. Süt ürünleri markası değil ki boykot edip başka marka alayım.

8 Beğeni