Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Yine gelir bu fırsat hem acelesi olduğunu düşünmüyorum. 6 kitaplık seri ithaki hiziyla ne zamana biter acaba? :roll_eyes:

2 Beğeni

Doğru haklısınız, yine de kendime sinirliyim 2 dakika daha bekleyebilirdim :expressionless:

1 Beğeni

İkinci seferde alabildim, teşekkürler. Yalnız 1 saat içinde tekrar tükendi, son bir iki taneye yetiştim sanırım. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Gene tükenmiş :cry::cry::cry::weary::weary::weary::weary::weary::weary:

2 Beğeni

İşte, bizde bir sıkıntı var :smiley: pusudayım (genelde 4 gün içinde stokları yeniliyorlar), satışa sunulduğu an haber ederim :smiley:

2 Beğeni

Kara Prizma’nın da stokları yenilenmiş.

Ücretsiz kargo kodu: KRGBDVSM
Şimdi bir Goblin Kral kaldı almadığım. Gören yazarsa sevinirim.

2 Beğeni

Özelden mesaj at görmesin burdaki aç kurtlar :joy::joy::joy:avını bekleyen kurt gibi bekliyor hepsi

2 Beğeni

Bilgi Yayınevi Kelepir kitaplar

com

Bir kitabında indirim oranı pek iyi değil, diğerleri 12,90 TL’den 9.90 ve 8.90’a düşmüş
BKM

Nora’nın kitapları ikinci bir indirim görmüş.

Nora

Bazı kitaplara ikinci bir indirim gelmiş, 1 TL’daha düşmüş fiyatları, çok incelemedim ama gözüme çok uygun fiyatlı 3-5 kitap çarptı. VD.

4 Beğeni

Tamamdır :joy: :joy:

3 Beğeni

Idefix ücretsiz kargo kodu var mı? :thinking:

1 Beğeni

KRGBDVSM (20 karakter)

2 Beğeni

Kara Prizma veya Destanlar Çağı sırf ucuz diye alınır mı? İthaki bu serileri kaç senede tamamlar?

3 Beğeni

Kara prizmayı ve devam kitaplarını @mit Bey çeviriyor. Henüz çeviriye başlamamıştı.

Destanlar Çağı’nın 2. kitabının da çevirisinin bittiğini ve editör sürecinin temmuz ağustos gibi başlayacağını söylemişti @irbis Emre Bey

4 Beğeni

DR veya idefix 100 / 15 TL kodu olan var mı?

1 Beğeni

Buyrun Çöküş 17 TL Amazon

13 Beğeni

Çok iyi fiyat. Aldım. Teşekkür ederim.

2 Beğeni

Bu tarz okuyor musunuz bilmiyorum ama %48 indirim var.
https://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/genc-elitler-serisi-kutulu-ozel-set-ciltli-3-kitap-444232347

1 Beğeni

Teşekkür ederim, ben de aldım hemen, ama bu kadar indirim olması garibime de gitti :sweat_smile:

2 Beğeni

Kitap diye salatalık göndermesinler? :smiley:

2 Beğeni

Teşekkür ederim ben de aldım.

2 Beğeni