Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Teşekkür ederim, umarım en kısa sürede gönderirler

2 Beğeni

Benim siparişim bu sabah geldi

2 Beğeni

Bende hala temin edildi yazıyor, umarım yakında gelir. Hiç acelesi yok ama yok yere stres yaptım.

2 Beğeni

Ne zaman kargoya verildi, biliyor musunuz?

1 Beğeni

@Emrys Benimkinde de hala ‘paketleniyor’ yazıyor ama dediğim gibi, kargom geldi. Sitede düzeltme yapmamışlardır, sizinki de bugün yarın gelir tahminim.

@Son.of.Yona 16’sında kargoya verilmiş görünüyor

4 Beğeni

Teşekkür ederim (20 karakter)

2 Beğeni

Umberto Eco - Ortaçağ 3. Cilt %52 İndirimli
.

.

4 Beğeni

İdefix 100 tl’den 15 tl indirim kodu var mı acaba?

1 Beğeni

2 hesap kullanarak 90TL’ye 20TL indirim yapabilirsiniz. Yukarıda başka arkadaşlar da anlatmıştı.

1. hesaptan 2. hesaba 50TLlik hediye çeki ve 20TLlik kitap alıyorsunuz.
    IDE10TL kodu ile 60TL ödüyorsunuz.
  2. hesaptan da yine 70TLlik kitap ekleyip bu defa diğer hesaptan bu hesap için aldığınız hediye çekini ve yine IDE10TL indirim kodunu uyguluyorsunuz.
    Böylece 70TL ödeyerek 90TLlik kitap alabilirsiniz.
3 Beğeni

Aslında 115/30 yapmak istiyordum ama 15 tl’lik kod yok artık sanırım. Teşekkür ederim dediğiniz gibi yapacağım :slight_smile:

2 Beğeni

herkesten özür dileyerek harry potter seti alacağım ama en uygun nasıl alırım yardımcı olabilir misiniz rica etsem :innocent:

1 Beğeni

En uygun sanırım idefix’te bir hesaptan hediye çekip alıp diğer hesaba gönderip(100/10 kodu ile) sonra diğer hesaptan da o çeki kullanarak ve yine (100/10) kodu ile almak oluyor. 164,96’ya geliyor böylece. Ama bu dediğim çek olayını şahsen hiç kullanmadım, diğer arkadaşlar da fikir belirtir zaten.

2 Beğeni

çok teşekkür ederim :pray: idefix çalışmasını yukarıda anlatmışlardı oradan bakarım

1 Beğeni

böyle bir kod kazandım şimdi, sepette idefix te denenebilir

1 Beğeni

Hediye kartı ile alırsanız 155 tl olur idefixte.
(150-15 kodu ile hesapladım)

2 Beğeni

harry potter kitaplarını 2.elde almak daha mantıklı bence 10-15 ten olsa tanesi 7 si max 105 lira olur diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Ben ikinci el arıyorum uzun bir süredir 150’nin altına kimse satmıyor hocam temiz set halinde. Tek tek alırsanız da hepsinin kargo parasıyla ayrı ayrı uğraşmak var öyle de sıfırından bile pahalıya gelir.

1 Beğeni

ptt kargo ile 1 kg ye kdr 2-3 lira hocam 3lü 2li aldığınızda fiyat 165 i bulmaz kanımca. metrobüs üzeri elden almak en makbulu elbette

1 Beğeni

Ben geçen gönderim yaparken kitap indiriminden bireysel faydalanamıyorsunuz dedi. Kurumsal gönderi yapmış olmanız lazım filan dedi. Şaştım kaldım.

1 Beğeni

Şubedeki çalışan ya bilmiyordur ya da uğraşmak istemediği için başından savıyordur. PTT’nin kitap kampanyası zaten bireysel kullanıcılara özgü bir kampanya. Benim kullandığım şubede iki tane çalışan var ikisi de kampanya hakkında bilgiliydi ve karşı taraf ödemeli gönederdiğimde bile sorun çıkmadı.

2 Beğeni