Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bkm, kitapseç yolluyor

2 Beğeni

idefix. Com

Koşun :joy: Şimdi ben Sisyolu 1-6 kadar ekledim. Kralların Yolu ayrı bir seri mi?

1 Beğeni

Kralların Yolu, Fırtınaışığı Arşivi serisinin ilk kitabı. Parlayan Sözler de ikincisi.

2 Beğeni

Koşalım da nereye koşalım Hüseyin? :smiley: Paylaştığın görselden hangi site olduğu belli olmuyor ki.

Edit: İdefix’miş. Kurgu Sanat’ın mesajı şöyle:

Idefix’te, Akılçelen Kitaplar’da %30 - %65 arası indirim var. Idefix’in ellerindeki stoklar bitince bu indirimler de bitecektir. Bu yüzden acele etmenizi öneriyoruz

2 Beğeni

İdefix hocam :slight_smile:

3 Beğeni

Burada İdefix’in indirimli haline göre kitap başına 1-2 TL gibi daha düşük bir fiyat var. Zam daha yansımamış :wink:

3 Beğeni

Zam yansımış ancak indirimli fiyat eskisi kalmış öyle oluncada indirim oranı %50-%55’e fırlamış

3 Beğeni

Diğer adıyla idefix’in yaptığına “Bindirim sonrası İndirim” diyoruz.

6 Beğeni

Savaşkıran

Savaşkıran (Brandon Sanderson) Fiyatı, Yorumları, Satın Al - kitapyurdu.com Liste fiyatı : 65 TL

https://www.babil.com/savaskiran-kitabi-brandon-sanderson Liste fiyatı : 45 TL

Kitapyurduna daha yeni zam geldi. Bu zam şu an için yansımamış babil e .

1 Beğeni

idefix ücretsiz kargo kodu

2 Beğeni

Bu kodu görünce alamayıp pişman olduğum savaşkıranı da aldım :joy: teşekkürler

2 Beğeni

Ne demek :+1::+1: benimde başıma öyle olaylar çok gelmişti :joy:

2 Beğeni

Güzel oldu bu indirim, denemek istediğim serilerden birer tane kitap aldım. Miss…

1 Beğeni

6B31BC20 D&R 150 TL üstü 15 Tl indirim kodu.

1 Beğeni

Hepsiburada’da Yuval Noah Harari - 21. Yüzyıl İçin 21 Ders kitabı 17 TL’ye düşmüş. Sepette %10 ek indirimle 15 TL’ye geliyor.

2 Beğeni

Amazonda’da 15 TL fiyatı.

1 Beğeni

https://www.kitapyurdu.com/kitap/gece-kuslari/477863.html&filter_points_catalog=true&return=product/points_catalog&sort=p.sort_order&order=ASC&page=1&limit=100
Gece Kuşları kitapyurdunda puan kataloğuna eklenmiş 2900 puanınız varsa alabilirsiniz.

2 Beğeni

Alan çok oldu herhalde ürünü katalogdan kaldırmışlar.

2 Beğeni

Geçen ayrıntının kitapları vardı onlarıda kaldırmışlar

1 Beğeni

dr. Com’da. Zaman çarkını tamamlamak isteyen yetişsin

5 Beğeni