Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Kullandım hocam. Teşekkür ederim. Şansıma tam zamanında paylaştınız.:heart_eyes::heart_eyes:

2 Beğeni

İyi denk geldiyse sevindim. Daha önce atacaktım unutmuşum kalmış. Sana kısmetmiş :+1:t6:

2 Beğeni

D&R da kitaplar stoklarında varsa hemen akşam üzeri kargoya veriliyor. Kargo olarak da hepsiexress kullanıyorlar. Sabaha getirmiş oluyor. Genelde D&R sipariş verdiğimde diğer günün sabahına elime ulaşmış oluyor. Geç gönderdikleri de oluyor tabi ama ellerinde kalmamış baskıyı bekliyorlar. O kadar da olacak.

1 Beğeni

Aldıklarım hep zaten bulunan kitaplar oldu. İyi şanslar size de hocam, sürpriz yumurta gibiler biraz. Size de patlamaz umarım :slight_smile:

2 Beğeni

Yayınevleri bir yandan, alışveriş siteleri bir yandan. Yapmayın artık, son alışverişte tövbe ettik biz.

4 Beğeni

D&R’dan İthakinin Modern Serisi indirimde iken aldım. 3 Kitap 29TL’ye geldi. Normalde en ucuz 40 TL + Kargo Ücreti tutuyor.

Almak isteyen var ise aşağıdaki kod ile kargoyu ücretsiz yapabilirsiniz.

0031DD08

3 Beğeni

Saol hocam kullandım. Dün %35 diye almamıştım ama şimdi aldım

1 Beğeni

Ben de diyorum niye onaylanmıyor :smiley:

1 Beğeni

Ücretsiz kargo kodu herkese açık. Bende internetten bulup kullandım.

10 dk. içinde şu kodu da kullanabilrisiniz : 52DE2893

2 Beğeni

zebramo da 5i1 yerde 25 tl almak isteyen elini hızlı tutsun

4 Beğeni

Teşekkürler arkadaşım.

1 Beğeni

Yapı Kredi Yayınları, Kitapseç’te %40 indirimli.

Ozan Beedle’ın Hikayeleri Resimli Özel Baskı - 72 TL oluyor haliyle, en uygun fiyat.
https://www.kitapsec.com/Products/Ozan-Beedlein-Hikayeleri-Resimli-Ozel-Baski-J-K-Rowling-Yapi-Kredi-Yayinlari-324363.html

2 Beğeni

Düştümü oraya kitap? Bende o siteyi bekliyorum

2 Beğeni

%50’yi görünce hemen ithaki modern leri sipariş verdim.:wink:

2 Beğeni

İthaki yayınlarına mesaj atalımda bütün modern klasikleri dr ye yollasın, bu gidişle bir ayda orayı bekleyecegiz​:joy::joy:

2 Beğeni

Ben de ilk üç kitabı sipariş verdim.
Hadi buradan da Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu başlığına gidelim.

3 Beğeni

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:images%20(3)

3 Beğeni

D&R hüsranı modernler olacak gibi ben ilknoktadan ön sipariş vericem 5 lira fazla olsun sıkıntı çekmeyim :grin::grin:

5 Beğeni

Var mı D&R kodu olan :smile: olan varsa çok çok iyi olur :joy: :joy:

1 Beğeni

Ne zamandır kargo bedava bekliyordum D&R’den Mars Yıllıkları için, bugün %50 olmuş, sağolsun yukarıda ücretsiz kargo kodu paylaşan arkadaş sayesinde 16 TL ye almış oldum, onu da zamanında enpara ile %50 indirimli aldığım jestiniyap kodu ile aldım :slight_smile: şimdide mail gelmiş ürününüz paketlendi diye. D&R görmeyeli baya hızlanmış :slight_smile:

4 Beğeni