Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Vaiz okuoku’da 14,90 a düşüyor takip edersen.
https://www.hepsiburada.com/mezarlik-kitabi-neil-gaiman-p-KITHAKI55654?magaza=The%20End&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKCAjwpKveBRAwEiwAo4PqmyeVI92MHCNcWjos6xYRyy6e00AG1l6lKhIDNcSHU3j4dyNwXO7jAxoCuX4QAvD_BwE

2 Beğeni

Sadece o satıcıdamı böyle?

senin yazdıgından hep yüksek görünüyor bende

1 Beğeni

Sepete ekleyince düşer mobille ilgilidir belki.

2 Beğeni

Hüseyin, yeter kardeşim aç kalicaz senin yüzünden :joy::joy:

3 Beğeni

İyice baktımda en mantıklısı ilknokta gibi üç kitap için

1 Beğeni

Bende almıyom ki sepete ekliyorum kendimi tatmin ediyorum :grin: kafam esince alıyorum

2 Beğeni

150TL’ye 15TL indirim kuponu: 7B5575F0 (Yarım saat sayacı var, 18:40 gibi biter herhalde)

1 Beğeni

zebramo

1 Beğeni

Bu zamana kadar serin davranıyordum ama bu zebramo neymiş yahu, hemen açmam lazım hesap. :smile: Bu arada kargo ücretleri alıcı ödemesi durumunda ne kadar tutuyor tahmini? Bir de site üzerinden mi almak mantıklı, havale ile falan pazarlık edip 5, 10 lira indirtebilirsek havale ile alışveriş yapmak ne kadar güvenilir olur, satıcı profili nasıl tam olarak?

2 Beğeni

Kargo 3tl oluyor. Pazarlıgın kuvvetliyse beleşe bile getirebilirsin :joy:. Siteye girdikten sonra site dışı alışveriş yapmaman için katı kuralı var sitedin bir kaç uyarıdan sonra ban yersin. Eger çaktırmadan iletişim adresini verebilirsen havale ile alabilirsin ama site içi daha güvenli,hemde kitap eline sag saglim ulaşana kadar para havuzda oldugu için çok güvenilir yani. Bir kitap alacagın zaman orjinal olup olmadıgını mutlaka sorun ve daha ayrıntılı resim yüklemesini isteyin. Çogu satıcı güvenilir lakin araya 4-5tane fahiş fiyat koyan satıcılar var mutlaka onlardan uzak durulmalı ve benim kütüphanemin çogu o sitedeki kitaplara ait ve durumları sıfıra yakın. İdefix, kitapyurmuş vsvs gibi siteler gibi haftalarca temin bekleme kargo olayıda yok. Çogu satıcı aynı gün kargolayıp 1-2 güne eline ulaştırıyor :+1:

3 Beğeni

Kitapseç 100 TL üzeri 10 TL indirim kuponu:
PP1482276548

1 Beğeni

Kitapsec’demi kod veriyor?

1 Beğeni

Bugün sms ile gönderdiler.

2 Beğeni

2 Beğeni

Kitapyurdunda platin üyelere özel, hediye kartlarında %25 indirim vardı.

1 Beğeni

Bittikten sonra atmasaydın keşke.

3 Beğeni

Size özel bir mesaj ya da kod mu geldi acaba? Ben de normal gözüküyor fiyatlar platin olmama rağmen.

2 Beğeni

Vallaha hocam siparişi verdikten yarım saat sonra aklıma geldi. Hemen paylaşayım dedim. Zaten bende ikinci bir siparişi geçmek istedim ama kampanya bitmiş.

2 Beğeni

Hocam başka bir arkadaşın hesabından sipariş verirken şansa gördüm. Belki anlık bir hatadır, bilemiyorum

2 Beğeni

Şu kötü giden piyasada indirime ihtiyacı olan varsa mesaj atsın bana. Rıhtımcılarla ortak kullandığımız bir platin hesabım var. Paylaşabilirim ihtiyacı olanla.

5 Beğeni