Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Bülent Özgün) #869

Can Yayınları Suç ve Ceza’yı yıllardır yakın bir fiyata satıyor:
https://www.kitapyurdu.com/kitap/suc-ve-ceza/380193.html&filter_name=su%C3%A7%20ve%20ceza

(Hüseyin gök) #870

elimde iki adet kupon var 75tl ye10tl indirim ve 150tlye 15tl indirim. N11. Com da gecerli. Alışveriş yapmak isteyen mesaj atabilir

(Hüseyin gök) #871

zebramo. Com da bu soruları bilene bu kitap hediye. İmdat yapıyor. İsteyen katılsın

(kimyager _ferhat gürdoğan) #872

Alfa Yayınları ile ilgili sıkıntı kitapları ülke geneli fuarlara yollamışlar. Kitap evleri ve sitelere ikinci plana atılmış çoğuna gitmemiş. Bilginiz olsun. Geçikme nedenlerinden biri. Alacaklar göz önünde bulundursun. Bir sitenin müşteri telsilcisinden öğrendim…

(Turgay) #873

www.bkmkitap.com/kucak-dolusu-kitap-kampanyasi
Güzel bir kampanya.Alabildiğin kadar kitap hediye :grin:

(Emre ) #874

Avrupa’nın en büyük kitabevi derken kendi kitabevlerini mi kastediyorlar?

(Turgay) #875

Evet kendi kitabevlerini kastediyorlar.Merak edip gitmiştim.Gerçekten çok güzel bir kitabevi.

(Turgay) #876

Kazanan birini paylaşmışlar.Burdan bakabilirsin.

(Emre ) #877

Çok iyi ya. Alacak o kadar kitap var ki üç dakikada bulamam herhalde.

(Turgay) #878

Bana çıksa hemen Zaman Çark’ına saldırırım.:joy:

(Hüseyin gök) #879

Çıkmaz bize heveslenme :joy::joy:

(Turgay) #880

"Umut iyidir Red":grin:
Esaretin Bedeli

(Hüseyin gök) #881

Sanşımı denemek için 4tllik bir kitap aldım hadi bakalım çıkacak mı?

Bu şahıs yorum kısmına kitaptan 8 tane olduğunu yazmış ve şu an tekini 250 tl ye satıyor, toplu alımda 200 tl ye düşermiş sağolsun. Belli ki elinde stok yapacak kadar gündemi takip ediyor, basımının olmayacağını biliyor, buraya ya da başka forumları takip ediyor.
Ben bu yapılan şeye ticari zeka ya da alışveriş ya da serbest piyasa demem. Bu kişiye söylenecek bir kelime var ama onu da ben söyleyemem…
Kitap bende var, banane diyebilirim ama görünce gerçekten sinirlendim :roll_eyes: paylaşmak istedim :zipper_mouth_face:

(Hüseyin gök) #883

Sansür yok sansür yok :joy: bildigin üçkağıtçılar işte. Tamam belki ilerde satmak için kitap alırsında güncel bir kitabı baskısı tükendi diye bu fiyata satmak fırsatcılıktır. Bunlar okur degil

Bunun gibilere pirim yaptırmaktansa gider pdf ini okurum :slight_smile:

(Alican Doğan) #885

Bu kitabı okuma zorunluluğu mu var? Okumazsak hayattan bir şeyler kaybedeceğimiz nadide bir eser midir? Bilim kurgu klasiklerinde çıktı diye serinin tüm kitaplarını almak mı zorundayız? Bu soruları size değil genel olarak bu parayı verip alacak olanlara veya almış olanlara soruyorum. Yayınevi muhtemelen çıkarmayacak. 100 kitabın 99’u olup 1’i olmazsa verilen “aferin tüm bilim kurgu klasikleri serisini tamamladınız.” madalyası geri mi alınıyor?:joy: Neyse insanların kendi kararıdır. Bu parayı verip kitabı alanların düşüncesini merak ettim açıkçası. Talebi var ki adam bu paradan satıyor.:grin:

(Bahri Doğukan Şahin) #886

Bu kadar para verip almadım, etiket fiyatına (49 TL) almıştım ama bilimkurgu okumayı seven her insan kitaptaki öyküleri merak eder doğal olarak. Bu kadar çok soruya gerek yok yani. :smile:

Tabii dizi içinde olması da cabası. Son olarak, gayet kaliteli bir baskı. Herkesin yabancı dili iyi olmayabilir sonuçta.

Elinde 8 tane hiç kullanılmamış bulunuyorsa kusura bakmasın ama kitabın piyasasını biliyor, içerden bilgi bile almış olabilir “bir daha basılmayacak” diye bilemiyorum. Ah ah İthaki yeniden bassa da ellerinde patlasa bu kitaplar. Işık Tanrısı’da aynı durumda :pensive:

(Emre ) #888

Işık Tanrısı bende var, ne ara baskısı bitti. Sanmıyorum Yüzyılın BK Öyküleri gibi olacağını mutlaka sırası gelince basılacaktır.