Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Çok iyi ya. Alacak o kadar kitap var ki üç dakikada bulamam herhalde.

1 Beğeni

Bana çıksa hemen Zaman Çark’ına saldırırım.:joy:

1 Beğeni

Çıkmaz bize heveslenme :joy::joy:

1 Beğeni

"Umut iyidir Red":grin:
Esaretin Bedeli

1 Beğeni

Sanşımı denemek için 4tllik bir kitap aldım hadi bakalım çıkacak mı?

1 Beğeni

Bu şahıs yorum kısmına kitaptan 8 tane olduğunu yazmış ve şu an tekini 250 tl ye satıyor, toplu alımda 200 tl ye düşermiş sağolsun. Belli ki elinde stok yapacak kadar gündemi takip ediyor, basımının olmayacağını biliyor, buraya ya da başka forumları takip ediyor.
Ben bu yapılan şeye ticari zeka ya da alışveriş ya da serbest piyasa demem. Bu kişiye söylenecek bir kelime var ama onu da ben söyleyemem…
Kitap bende var, banane diyebilirim ama görünce gerçekten sinirlendim :roll_eyes: paylaşmak istedim :zipper_mouth_face:

21 Beğeni

Sansür yok sansür yok :joy: bildigin üçkağıtçılar işte. Tamam belki ilerde satmak için kitap alırsında güncel bir kitabı baskısı tükendi diye bu fiyata satmak fırsatcılıktır. Bunlar okur degil

2 Beğeni

Bunun gibilere pirim yaptırmaktansa gider pdf ini okurum :slight_smile:

3 Beğeni

Bu kitabı okuma zorunluluğu mu var? Okumazsak hayattan bir şeyler kaybedeceğimiz nadide bir eser midir? Bilim kurgu klasiklerinde çıktı diye serinin tüm kitaplarını almak mı zorundayız? Bu soruları size değil genel olarak bu parayı verip alacak olanlara veya almış olanlara soruyorum. Yayınevi muhtemelen çıkarmayacak. 100 kitabın 99’u olup 1’i olmazsa verilen “aferin tüm bilim kurgu klasikleri serisini tamamladınız.” madalyası geri mi alınıyor?:joy: Neyse insanların kendi kararıdır. Bu parayı verip kitabı alanların düşüncesini merak ettim açıkçası. Talebi var ki adam bu paradan satıyor.:grin:

5 Beğeni

Bu kadar para verip almadım, etiket fiyatına (49 TL) almıştım ama bilimkurgu okumayı seven her insan kitaptaki öyküleri merak eder doğal olarak. Bu kadar çok soruya gerek yok yani. :smile:

Tabii dizi içinde olması da cabası. Son olarak, gayet kaliteli bir baskı. Herkesin yabancı dili iyi olmayabilir sonuçta.

3 Beğeni

Elinde 8 tane hiç kullanılmamış bulunuyorsa kusura bakmasın ama kitabın piyasasını biliyor, içerden bilgi bile almış olabilir “bir daha basılmayacak” diye bilemiyorum. Ah ah İthaki yeniden bassa da ellerinde patlasa bu kitaplar. Işık Tanrısı’da aynı durumda :pensive:

4 Beğeni

Işık Tanrısı bende var, ne ara baskısı bitti. Sanmıyorum Yüzyılın BK Öyküleri gibi olacağını mutlaka sırası gelince basılacaktır.

2 Beğeni

Bence öykülerden çok seriyi tamamlayamayacağım endişesi aldırıyor gibi.:grin: Ayrıca kitap üzerinden bu şekilde para kazanmaya çalışanlardan hoşlanmıyorum. Parasından ziyade sırf bunlara inat almam. Ithaki inşallah bu kitabı tekrar basabilir. Belki ilerleyen yıllarda telif sorununu çözebilirler.

3 Beğeni

Işık Tanrısı’nın bandrolü alınmıştı yakın zamanda. 2. Baskı olarak yorumlanmıştı o yüzden bekleyiniz ve fiyatı fahiş tutanları ifşa ederek alışveriş yapmamak en iyisi.

4 Beğeni

Işık tanrısı seyfettin de var 45tl ama pazarlık yaparsan belki indirir. Kayıprıhtım da satış yapıyor

1 Beğeni

ciltli basım satışta

bkm de 28tl

1 Beğeni

Kitapsec 100TL üzeri 10TL indirim kodu: PP1482280049

Bu arada aynı sitede Kazuo Ishiguro - Beni Asla Bırakma 10TL fiyata düşmüş.
Montaigne - Denemeler Set / 45TL

Bana uygun geldi, ilgilenen arkadaşlar olur belki.

1 Beğeni

%41 indirimde.
https://www.kitapbulut.com/kitap/mustafa-kemal/476628

https://www.kitapbulut.com/kitap/mustafa-kemal-ciltli/479533

1 Beğeni

Kitapbulut sakat site ordan almayın. Benim anlamadıgım normal kapaklısı neden hiç indirime girmedigi

1 Beğeni

3 Beğeni