Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Alican Doğan) #889

Bence öykülerden çok seriyi tamamlayamayacağım endişesi aldırıyor gibi.:grin: Ayrıca kitap üzerinden bu şekilde para kazanmaya çalışanlardan hoşlanmıyorum. Parasından ziyade sırf bunlara inat almam. Ithaki inşallah bu kitabı tekrar basabilir. Belki ilerleyen yıllarda telif sorununu çözebilirler.

Işık Tanrısı’nın bandrolü alınmıştı yakın zamanda. 2. Baskı olarak yorumlanmıştı o yüzden bekleyiniz ve fiyatı fahiş tutanları ifşa ederek alışveriş yapmamak en iyisi.

(Hüseyin gök) #891

Işık tanrısı seyfettin de var 45tl ama pazarlık yaparsan belki indirir. Kayıprıhtım da satış yapıyor

(Hüseyin gök) #892

ciltli basım satışta

bkm de 28tl

(galeme) #893

Kitapyurdu’nda şimdiye kadar aldığım bütün kitapları okudum vs şeklinde işaretledim ve puanlar kazandım. Hepsine ayrıca yorum da yaptım ama puan verilmedi. Üzgünüm bu durumdan.

(biganes) #894

Kitapsec 100TL üzeri 10TL indirim kodu: PP1482280049

Bu arada aynı sitede Kazuo Ishiguro - Beni Asla Bırakma 10TL fiyata düşmüş.
Montaigne - Denemeler Set / 45TL
https://zebramo.com/products/315854208/montaigne-denemeler-seti-4-kitap
Bana uygun geldi, ilgilenen arkadaşlar olur belki.

(Ufuk) #895

%41 indirimde.

(Hüseyin gök) #896

Kitapbulut sakat site ordan almayın. Benim anlamadıgım normal kapaklısı neden hiç indirime girmedigi

(Hüseyin gök) #898

Bkmde 28tl ve kargo ücretsiz

Doğrudur, ben o siteden hiç alışveriş etmedim açıkcası. Son Platin günü faciasını saymazsak Kitapyurdu’na alışkanlığım var. Yıllardır hiç sıkıntı yaşatmadı. Modern Klasiklerin geldi mi :slight_smile:

(Erdal Hellaçoğlu) #900

Hepsiburada 22 TL normal kapak

(Hüseyin gök) #901

Kargoda yarın gelir😂

(Ufuk) #902

Ben alışveriş yaptım hemen kargoladılar paketlemede güzel. Sakat neden anlamadım? Alışveriş yaptın mı?

(Hüseyin gök) #903

Gecen biri yakınıyor du. kitapbulut’tan sipariş vermiş ne göndermişler nede bilgi vermişler. Ondan dedim

(Ufuk) #904

Hmm anladım ben sıkıntı yaşamadım. Alternatif olarak bakıyorum. Babil bile göndermede sorun yaşıyor bu ara,az alışveriş yapılan yeni duyulan siteler avantajlı oluyor gönderim noktasında

(Berkay) #905

Bu baskı özel numaralı baskı mı? Yoksa normal kitabın ciltli hali mi?

(Hüseyin gök) #906

Ciltli hali bu, özel baskı ucuk bir fiyat olacak gibi

(Emre ) #907

(Hüseyin gök) #908

Bu kitap neden bu kadar pahalı ve bu kadar indirime girmiş ki?