Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Şubat ayında bu fiyata almışım. Ekstra %5 indirimimi de sayarsak kitabın fiyatı neredeyse hiç değişmemiş.İmge zammı daha sene başında koymuş heralde.

1 Beğeni

Baskı, kitap kalitesi vs böyle şeyleri nasıl iyimi imge yayınlarının?

1 Beğeni

O konuda bir sorun yok.

1 Beğeni

Zaten fiyatları bir 5 senelik zamlı gibi :slight_smile: Güncellemeseler bile olur.
George Perec - Yaşamı Kullanma Kılavuzu.
Normal kitap formunda ve aynı kağıt kalitesinde.
600 sayfalık bir kitap ama etiket fiyatı 78 TL.
Muhtemelen yayınevi bastıkları kitabın doğru okuyucuya değil belirli bir ekonomik seviyede olan kişilere gitmesini uygun buluyor.

2 Beğeni

Onları okuyan aya mı çıkıyor :joy: 85ler 100 nedir bu fiyat böyle

1 Beğeni

Telif hakkıyla ilgili olabilir mi acaba bu fiyatlar? Neden bu kadar pahalı ki çok saçma

2 Beğeni

Sanmıyorum, sonuçta Yaşam Kullanma Kılavuzu’nu daha önce YKY de basmıştı fakat aynı ayar kitapları ne kadarsa öyleydi.

2 Beğeni

Bence önemli kitaplar basıyorlar ama size katılıyorum bu kitapların doğru ve mümkün olduğunca çok okuyucuya ulaşması gerek.

2 Beğeni

Bu arada Kidega’da günün fırsatı. Budala %40 indirimdeymiş

1 Beğeni

23tl ye yky basmış. İş yine tüfek mikrop ve çelik olayına gidiyor gibi😂

1 Beğeni

İmge ve Alfa yayınları soru hattı da açılsın. Rıhtım bu duruma el atsın :slight_smile:

2 Beğeni

Aga ithakinin asimovlarını bekleyin bence. Daha anlaşılır ve akıcı bir ceviri yapılıyor

1 Beğeni

Bu roman değil ama. Roman dışındaki Asimov kitaplarının basılıp basılmayacağı belirsiz.

2 Beğeni

Bu kitabı 2 sene önce pazarlıkla 60 liraya almıştım. Şimdi minimum 300 rakamları görüyorum. Gerçekten çok sağlam bi bilgi kaynağı. Umarım yeniden basılır, herkes ulaşabilir.

Öte yandan, Asimov’un bütün kitapları İthaki’de demişti Emre. Bizi bu konuda aydınlatırsa iyi olur. @irbis

1 Beğeni

Ben de mecburen Pdf olarak okumuştum. Çok başarılı bir kitaptı. Ama güncelliğinin yittiğinden çekinip basmayabilirler de.

1 Beğeni

pdf nerde bulmuştunuz paylaşabilirmisiniz.

2 Beğeni

https://cloud.mail.ru/public/BDAG/3Q7mTpnZk

2 Beğeni

Linki paylaştım hocam

1 Beğeni

Eyvallah hocam sağolasın

2 Beğeni

Yüzde yüz emin değilim şu an fakat bunu basacak mıyız bilmiyorum. Asimov’un kurgudışı kitaplarının hepsini basmayacağız. Seçmece basacağız. Tüm kurguları bizde ve onları basacağız ama. Elimizde toplamda kaç kitabını bilmiyorum açıkçası. Sözleşmeye bakmak, ajansla ne konuşuldu sormak gerek. Telifleri ben yürütmediğim için bu bilgilere halihazırda sahip değilim ne yazık ki.

7 Beğeni