Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Uzun süredir listemdeydi, sipariş verdim. Teşekkürler…

(Hüseyin gök) #910

Niye bukadar pahalı? Liste fiyatı olarak

İnanın bilmiyorum ama İmge Yayınları genel olarak pahalı. Kitabın konusu ilgimi çektiği için listemdeydi uygun indirim bekliyordum :slight_smile:

(Hüseyin gök) #912

Çogu kitabı indirime girmiş

(Emre ) #913

Bilmem yayınevinde yüksek oranda bir indirim var alasım geldi aslında.

Evet nedense İmge’nin yayınları fiyat olarak çok yüksek. Bir iki kitabı var ki istediğim, özellikle son zamlardan girip yeni fiyatlarına bakmaya korkuyorum. Nedense artık İzmir fuarlarına da katılmaz oldular.

Dayanamadım baktım. Şu formda bir kitabın etiket fiyatının 110 tl olması anlaşılabilir birşey değil. Kaldı ki internet satışı indirim oranı bile %19 gibi komik bir rakam.

(Hüseyin gök) #916

İndirime girmemiş mi alacakların.

Misal

Şubat ayında bu fiyata almışım. Ekstra %5 indirimimi de sayarsak kitabın fiyatı neredeyse hiç değişmemiş.İmge zammı daha sene başında koymuş heralde.

(Hüseyin gök) #919

Baskı, kitap kalitesi vs böyle şeyleri nasıl iyimi imge yayınlarının?

O konuda bir sorun yok.

Zaten fiyatları bir 5 senelik zamlı gibi :slight_smile: Güncellemeseler bile olur.
George Perec - Yaşamı Kullanma Kılavuzu.
Normal kitap formunda ve aynı kağıt kalitesinde.
600 sayfalık bir kitap ama etiket fiyatı 78 TL.
Muhtemelen yayınevi bastıkları kitabın doğru okuyucuya değil belirli bir ekonomik seviyede olan kişilere gitmesini uygun buluyor.

(Hüseyin gök) #922

Onları okuyan aya mı çıkıyor :joy: 85ler 100 nedir bu fiyat böyle

(Demet T.) #923

Telif hakkıyla ilgili olabilir mi acaba bu fiyatlar? Neden bu kadar pahalı ki çok saçma

Sanmıyorum, sonuçta Yaşam Kullanma Kılavuzu’nu daha önce YKY de basmıştı fakat aynı ayar kitapları ne kadarsa öyleydi.

Bence önemli kitaplar basıyorlar ama size katılıyorum bu kitapların doğru ve mümkün olduğunca çok okuyucuya ulaşması gerek.

(Demet T.) #926

Bu arada Kidega’da günün fırsatı. Budala %40 indirimdeymiş

https://kidega.com/kitap/budala-123085/detay

(Hüseyin gök) #927

23tl ye yky basmış. İş yine tüfek mikrop ve çelik olayına gidiyor gibi😂

(Umut K.) #928

Hazır konu İmge iken, bu ne kadar doğrudur. İmge nin kendi sitesinde de tekrar stoklara gireceği yazıyor.