Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İmge ve Alfa yayınları soru hattı da açılsın. Rıhtım bu duruma el atsın :slight_smile:

(Hüseyin gök) #930

Aga ithakinin asimovlarını bekleyin bence. Daha anlaşılır ve akıcı bir ceviri yapılıyor

(Umut K.) #931

Bu roman değil ama. Roman dışındaki Asimov kitaplarının basılıp basılmayacağı belirsiz.

(Bahri Doğukan Şahin) #932

Bu kitabı 2 sene önce pazarlıkla 60 liraya almıştım. Şimdi minimum 300 rakamları görüyorum. Gerçekten çok sağlam bi bilgi kaynağı. Umarım yeniden basılır, herkes ulaşabilir.

Öte yandan, Asimov’un bütün kitapları İthaki’de demişti Emre. Bizi bu konuda aydınlatırsa iyi olur. @irbis

(Umut K.) #933

Ben de mecburen Pdf olarak okumuştum. Çok başarılı bir kitaptı. Ama güncelliğinin yittiğinden çekinip basmayabilirler de.

pdf nerde bulmuştunuz paylaşabilirmisiniz.

(Hüseyin gök) #935

(Hüseyin gök) #936

Linki paylaştım hocam

Eyvallah hocam sağolasın

(Emre Aygün) #938

Yüzde yüz emin değilim şu an fakat bunu basacak mıyız bilmiyorum. Asimov’un kurgudışı kitaplarının hepsini basmayacağız. Seçmece basacağız. Tüm kurguları bizde ve onları basacağız ama. Elimizde toplamda kaç kitabını bilmiyorum açıkçası. Sözleşmeye bakmak, ajansla ne konuşuldu sormak gerek. Telifleri ben yürütmediğim için bu bilgilere halihazırda sahip değilim ne yazık ki.

(Emre ) #939

Bu ajansların telif hakkı almak için ne gibi avantajları var? Neden kitaplarda telif haklarında hep bir ajansı görüyoruz? Bu işi iki yayınevi kendi arasında yapamıyor mu? Emlakçı, galerici gibi mi çalışıyorlar? Anlatabilir misiniz kısaca?

(Alper) #940

imge’nin yayınladığı kitaplar nedense hep yüksek oluyor. Örneğin İmge’nin Ahmet Taner Kışlalı’nın Atatürk’e Saldırmanın Dayanılmaz Hafifliği kitabı Etiket fiyatı 38 TL Kırmızı Kedi’nin yeni baskısı 30 TL… indirimli fiyat olarak da arada yaklaşık 12 TL var…

(Bahri Doğukan Şahin) #941

İmge beni fakirler okumasın diyor sanırım. Başka mantıklı bir sonuç çıkmıyor çünkü.

(Doğan Can Urul) #942

https://www.idefix.com/aninda-indirim-kuponlari

Kampanya kuralları

» Kampanya 23 Ekim 08:00-31 Ekim 2018 23:59 tarihleri arasında idefix.com ve mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir.

» İndirim kodunuzu, ödeme sayfasında “indirim kuponu kullan” alanına ekleyerek kullanabilirsiniz.

» Her müşteri kampanyadan 3 defa yararlanabilmektedir.

» Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilememektedir.

» idefix, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

» Kodlar ilk 1500 kişi ile sınırlıdır.

100 TL’ye 10 TL indirim IDEFIX10
150 TL’ye 15 TL indirim IDEFIX15
200 TL’ye 20 TL indirim IDEFIX20
250 TL’ye 25 TL indirim IDEFIX25

(biganes) #943

https://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/product&product_id=335964

İlyada kitabı 15TL, almak isteyenler stoklar bitmeden saldırabilir:grin:

(Emre Saydam) #945

image

(Serhat) #946

Kitapyurdu kampanyası