Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Doğan Can Urul) #972

Bir kaç hafta önce sormuştum. 2019’da basacaklarmış.

Edit: Yeni Kitap haberleri konusunda gördüm, sende sormuşsun zaten :slight_smile:

sen bir de zaman çarkı ciltli baskı durunca gör :smile:

(Hüseyin gök) #974

ilknokta’da.

(m) #975

https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=473582&filter_points_catalog=true

Iskandinav Mitolojisi ciltli basım 4500 puan :blush: Almak isteyenler bakabilir.

Zebremoda imdat 45 liraya veriyor yanında da bir kitap hediyeli

(Umut K.) #977

En iyi fiyat bu herhalde.
Ama sipariş versem mi bilemedim. Ya yine gelmezse…

(Hüseyin gök) #978

:joy::joy::joy::joy::joy: Herkes ondan korkuyor zaten

İlknokta’da biraz daha ucuz hem de gelmesi garanti :smile: 2 hafta önce ilknokta’dan aldım, hemen elime ulaştı.

(Umut K.) #980

Elimde şans eseri ucuza aldığım kitapyurdu hediye çekleri var, İthaki indirimleri için sakladığım. O yüzden bu kitabın bana maliyeti 20 TL’ye geliyor. Bir de kendisi gelse tam olacak.

Kitapyurdundan son aldığım kitaplar hep hasarlı gelince artık oradan almamaya karar verdim ben. Hem geç hem hasarlı gönderiyorlar. Umarım sizin kitaplar sağlam gelir.

(Umut K.) #982

Ben D&R dışından nereden alışveriş ettiysem, hepsinde ufak tefek hasar çıktı. Ama D&R da sağolsun iyi bozdu. Onu da bekle ki gelsin.

(Ufuk) #983

24 saatte kargoda yazanlar stoklarında bulunanlar. Direkt temin edilir

(Umut K.) #984

Şimdi baktım da 1. Baskı yazıyor. 1. Baskı tükendi diye biliyordum.

(Hüseyin gök) #985

f8f4b5a5112be1327eef965bf4c27c26d42214d0_1_690x438 buradan bir arkadaş paylaşmış lakin kitapyurdu hariç bütün sitelerde tükendi yazıyor

(Emre ) #986

Oo 6. kitap çıkmış. Hayırlı olsun.

(Hüseyin gök) #987

Çıkmamış emre(irbis), yazdı daha basılmamış

(Umut K.) #988

İskandinav Mitolojisi de aynı şekilde o zaman. İlknokta’da 1 Kasımda çıkacağı yazıyor çünkü. Benim anladığım kadarıyla, Kitapyurdu İthaki’nin bir sonraki ay çıkacak yeni baskılarını yanlışlıkla duyurmuş oldu.

(Ufuk) #990

Daha önce sipariş verenlerin çoğu iptal etti onlarınki yeni girmiş olabilir stoklarına.sorun iletişim menüsünden

(Misafir Çocuk) #991

Geliyor fırsatçı… neyse.