Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Temin edildiyse sorun olmaz hocam. Ben de temin edildi lafına istinaden hemen alıyorum.
Edit: Benim sipariş de temin edilmiş. Bakalım bu sefer gelecek mi?

1 Beğeni

Yaa süper. Umarım ikimizinki de gelir :sparkles:

2 Beğeni

Bu kitabı alan var mı ya? Sırf satış yapsın diye yazılmış bir kitap gibi geliyor bana. Yazarı da tam bir balon zaten.

5 Beğeni

D&R, ya yanlışlıkla ya da siparişimi geç göndermelerinden ötürü bana bu kitabı bedavadan yollamıştı. Ben de artık ATATÜRK’ün bu gibi insanların elinde para aracı olarak kullanılmasından bıktığım için hiç okumadan anında sattım. Kimseye de almasını tavsiye etmem.

2 Beğeni

Ne demek sırf satış yapsın diye. Atatürk’e dair yazılmış kitapların artması, satılması güzel bir olaydır. Dahası bu kitabın gelirinin büyük kısmı Darüşşafaka’ya bağış olarak verilecek, uzun bir süre boyunca indirimsiz satılmasının sebebi bu. Öngörülen bağış tutarına yaklaşıldığı için indirim yapılmaya başlandı muhtemelen.

Atatürk’ün insani tarafını anlatacağız diye kötü niyetle yazılmış onlarca kitabın yanında önemli bir kitap olduğu belirtiliyor. Sırf para için yazılmış kanısını elde etmek için öncelikle okumak gerek. Atatürk’e dair yazılmış onca kitap para için yazılmadı da iş Yılmaz Özdil’e gelince mi mesele parayla ilgili oldu?

Başlığı “kirletmemek” için indirim paylaşayım:
Mustafa Kemal kitabı %40 indirim ve kargo bedava:

15 Beğeni

Onlarca yayınevinin içerisinden sürekli Nutuk’un ve Atatürk’ün hayatının farklı edisyonları çıkıyor, burda bir satış hedeflendiği açık.

Bu zamana kadar onlarca değerli ismin elinden çıkmış kitapları okumadık mı zaten? Ara ara hepimizin hiç görmediği fotoğrafları, videoları da çıktı. Öğrenilebilecek daha neyimiz kaldı bilmiyorum. Ben köşe yazarlığında yazdığı yazıları okuyan biriyim yani sadece sırf bir kesimin gazını almak için yazan şanslı birisi olarak görüyorum onu. Kitabın içeriğine de belki göz atar kararımı değiştiririm.

7 Beğeni

İdefix veya dr 75tl üzeri indirim kuponu olan varmı?

1 Beğeni

Bundan 5 ya da 6 sene önce Kitapseç’den alışveriş yapmıştım kitaplar 2 ayda gelince bir daha da alışveriş yapmadım .

2 Beğeni

Prespero kitaplarının ilkleri BKM Kitapta %40 indirimli.

2 Beğeni

Bu fiyata kaçırmayın derim. :))

8 Beğeni

Kara para aklama şov. İroniyi de iyi yapmışlar.

5 Beğeni

Benim de aklıma bu geldi de bu parayı aklayamazsın ya basamaklarına bile zor ayrılır :Dd

2 Beğeni

Böyle düşünülmesi için o kadar uçuk yazmışlardır belki. Bir kısmını bile aklasan temiz iş. :grin:

1 Beğeni

Tüfek Mikrop ve Çelik’in Ciltli edisyonu yarın Kitapyurdunda %99.9 ihtimalle indirime girecek. Twitterda %43 oy almış :slight_smile:

Yarın fiyatı 45 TL’ye düşecek. Gayet iyi bir fiyat…

3 Beğeni

% 50 indirimli hali mi 45 oluyor acaba? Ben 26 ekim tarihli siparişimde 55 tl olarak aldım ciltlisini.

1 Beğeni

Evet, etiket fiyatı 90 TL olduğu için %50 indirimle 45 TL’ye düşecek.

1 Beğeni

Okuduysanız onerir misiniz?Herkes tübitak cevirisinden dolayi bekledi hemen aldilar bu ceviri de o kadar kaliteli mi vs. ?

1 Beğeni

Aynı çeviri: Ülker İnce.

2 Beğeni

Ben zamanında Tübitak basımını okumuştum. Antropolojiye ilgi duyduğum için hayli beğenmiştim ama sonra o kitabı bir şekilde birine verdim ve her zamanki gibi geri gelmedi :slight_smile: Pegasus’un basımı alıp koydum kitaplığıma.

Pegasus’un çevirisi Tübitak çevirisi ile aynı. İsteyen olursa bir arkadaşımda Tübitak basımı var alıp karşılaştırabilirim ama Tübitak’ın çeviriside kötü değildi zaten. Tübitak imam hatip öğrenci kulübüne dönüp kitabın basımını durdurduğu için kitap karaborsaya düştü. İnsanlar bu yüzden yeni basımı bekleniyordu, çevirisi ile ilgili değil.

Pegasus basımında Tübitak basımına ek olarak kitabın orijinal kapak tasarımı ve yazarın Türkiye’ye özel önsözü bulunuyor. Hala “Tübitak basımı çok değerli, hep değerli kalacak” diye fahiş fiyattan itelemeye çalışan leş yiyiciler var. Onlara pirim verilmesin diye belirtiyorum. Alacak olan Pegasus’un basımını gönül rahatlığı ile alabilir.

13 Beğeni

Tübitak imam hatip öğrenci kulübüne dönüp :joy::joy::joy::joy::joy:

4 Beğeni