Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bildiğim kadarıyla Ülker İnce eseri baştan çevirdi, zira Tübitak baskısında evrimle ilgili kısımlar ve bazı fotoğraflar sansürlenmiş. İzmir fuarında bu şekilde bir yanıt almıştım…

1 Beğeni

WTF! Bu doğruysa kitaba 5 kuruş vermem.

1 Beğeni

Böyle bir durumun olduğunu sanmıyorum. Zira eser, Tübitak gerçek bir bilim merkezi iken çevrildi. Yani o zamanlar sansür yoktu, layıkıyla çevrildi. En son baskısı bendeki sanırım, Tübitak’ın sitesinden getirtmiştim, elinde kalanlardan. 2013 baskısı. Eğer sonraki baskılarda bazı kısımları çıkarmadılarsa 2002’deki ilk baskıyla aynı olmalı. Tübitak’ın gerçek biliminsanlarından oluşan o eski yönetimi ne zaman değişti ona bakmak lazım.

Hoş bilgi: Bu güzel eserin Tübitak baskısını yayıma hazırlayan Barış Bıçakçı’dır.

4 Beğeni

Ne kara para aklaması türkiye’de o kadar para yoktur :grin:

1 Beğeni

Sansürlü olduğunu düşündüğüm için almadım bende. Pegasus’tan çıkanda böyle bir şey var mı?

1 Beğeni

durum ancak bu kadar iyi özetlenebilir
:clap::clap::clap:

3 Beğeni

biri gitmiş trollemiş milleti yüzyılın en iyi bilimkurgu öykülerini 15tlye satışa koymuş bir kullanıcınında yazdıgına bakın yaw :angry::rage: 150degil 1000tl koysa haktır siz o yüksek fiyatlara ucuz derseniz.

3 Beğeni

Belki denk gelen olur. D&R 150 lira üstü 15 lira indirim kodu. Yarım saatlik. 1EE04C0B

2 Beğeni

5 Beğeni

Kitapyurdu kampanyası

1 Beğeni

bu bkm ne site ya adamlar Eylül, Ekim son dediler ücretsiz kargo için şimdide Kasım son diyor. İyi pazarma teknigi

7 Beğeni

bu fırsata kaçmaz. Bu baskısı bende var kapak tasarımı olsun, içindeki çizimler olsun

1 Beğeni

D&R Kasım indirimlerinde;

İthaki Yayınlarının Cesur yeni dünya, Değiştirilmiş Karbon, Fahrenheit 451 ve Artemis %50 indirimde.

3 Beğeni

D&R’de Martı Yayınları %45 indirimde. 30 TL’yi geçince de Tess Gerritsen kitabı hediye ediyor. Suda Bıçak İzleri 15 TL şuan, ben 10 lirayken almamıştım, yine almayacağım. İsteyenine güzel fırsat tabii, geçen senenin 10 lirası şimdinin 20’si ne de olsa. :smiley:

1 Beğeni

Geldi geldi :four_leaf_clover:

5 Beğeni

Benim kitap dün geldi. Sanırım Kitapyurdu’nun geçen ay iptal ettiği kitaplardı bunlar.

1 Beğeni

Ithaki yayınlarında %35 indirim var

2 Beğeni

Varmı %80 lık indirim :grin:

1 Beğeni

elimde bu kuponlar var kullanmak isteyen söyleyebilir

1 Beğeni

Enpara / Kidega 30/15 kampanyası 31 Aralık’a kadar uzatılmış. Tam da beklendiliği gibi.

3 Beğeni