Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Ahyed) #1078

En sevdiğim kampanyalardan biri. Yine yapmış idefix.

(Hüseyin gök) #1079

İndirim ile bunları aldım. 87tl :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: Dayanamadım lanet olsun

(Ahyed) #1080

Sanırım ben almak için Black Friday’i beklicem. Belki iyi indirimler olur :grin:

(Umut K.) #1081

Ortada bir kampanya varsa ben de varım.

(biganes) #1082

Kampanya görünce dayanamayanlarda bugün :grinning:

(Alper) #1083

İki ayrı sipariş ile BKM idefix kampanyasından ben de faydalandım.

(Doğan Can Urul) #1084

(Alper) #1085

Bu sabah yaptığım alışverişte verdiler kitabı. Alacak olursanız Sepette sipariş verilen kitapların alt kısmından sepete eklemeniz gerekiyor. Hediye verdikleri kitap yakamoz yayınlarının kitabı https://www.bkmkitap.com/nutuk-145422

( tansel) #1086

İdefix’in bkm express kampanyasını değerlendireyim dedim ancak joe hill - itfaiyeci idefix’te yok mu yoksa ben mi bulamıyorum, gören duyan var mıdır? :smile:

(Hüseyin gök) #1087

Yok maalesef İdefix’te. Kampanya zamanı bazı ürünleri bilerek liste dışı bırakıyorlar.

( tansel) #1088

Çok enteresan karanlık kitaplık’tan sadece onu liste dışı bırakmışlar o zaman, n11 mağazalarında da bulamadım. Teşekkür ederim cevap için. Dedim ben mi bulamadım da yokmuş demek.

Banka kartım kırılacak zamanı buldu.

(Alper) #1090

Yordam Kitap Durgun Don kutulu 4 cilt 50 TL… Kitap satış sitelerinde 70-75 TL arasında Yordam Kitap sitesinde 20-25 TL daha uygun fiyatı.

(Doğan Can Urul) #1091

image

(m) #1092

Son güncellemelerden haberim yok ancak Işık Tanrısı stoklara girmiş görünüyor.
Kitapyurdu
D&R
Babil

(fatih çetin) #1093

İthaki bilimkurgu klasiklerini tamamlamak için alışveriş yapacağım. Uygun fiyatlı ve indirim kodu olan siteler hangileri?

İlknokta gayet uygun şu an. İndirim kodu da olursa süper olacak.

@fortknoxt @Husey Sizleri yine rahatsız ettim ama konunun üstatları olarak fikir almak istedim.

(Umut K.) #1094

Bence 23 Kasım’ı bekle. Belki Black Friday gününde büyük kampanyalar gelir.

(fatih çetin) #1095

Türk kitap siteleri o gün büyük indirim yapar mı ki? Hiç öyle bir duruma denk gelmedim çünkü.

(Umut K.) #1096

Ama artık karşılarında Amazon var. Ve kitaplara gelen zamlar yüzünden de ellerinde ciddi bir oranda stok kalmış olabilir. Black Friday bu yakın dönemde stokları eritmek için paha biçilmez bir gün.

(Serhat) #1097

Ben İthaki Yayınlarının kitaplarını hep ilknokta sitesinden alıyorum. Nadirdir başka sitelerden aldığım. O da ya bulamadığım bir kitaptır yada kampanyaya denk gelmiştir. Alacaksan İlknokta üzerinden al derim ancak diğer sitelerin kampanyalarını da gözle