Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

image

https://www.eganba.com/kitap/doris-lessing-seti-4-kitap-doris-lessing/3990000058793

3 Beğeni

Son güncellemelerden haberim yok ancak Işık Tanrısı stoklara girmiş görünüyor.
Kitapyurdu
D&R
Babil

1 Beğeni

Bence 23 Kasım’ı bekle. Belki Black Friday gününde büyük kampanyalar gelir.

1 Beğeni

Ama artık karşılarında Amazon var. Ve kitaplara gelen zamlar yüzünden de ellerinde ciddi bir oranda stok kalmış olabilir. Black Friday bu yakın dönemde stokları eritmek için paha biçilmez bir gün.

2 Beğeni

Ben İthaki Yayınlarının kitaplarını hep ilknokta sitesinden alıyorum. Nadirdir başka sitelerden aldığım. O da ya bulamadığım bir kitaptır yada kampanyaya denk gelmiştir. Alacaksan İlknokta üzerinden al derim ancak diğer sitelerin kampanyalarını da gözle

1 Beğeni

Ben o kadar alışveriş yaptım ben bile henüz göremedim o kuponları. :joy::joy:

3 Beğeni

image

Bu seriyi okuyan var mı? Tavsiye eder misiniz?

2 Beğeni

Bende merak ediyorum öneren olursa alırım .

2 Beğeni

https://m.n11.com/promosyon/pegasusyayinlari-magazasindan-kitap-setlerinde-50ye-varan-indirimler-1027253

1 Beğeni

Linke tıkladığım zaman uygulama hata veriyor

1 Beğeni

İstanbul kitap fuarına gidecekler için bir fırsat

ücretsiz kazanma sanşı. fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar kitabı. Edit:Çekiliş yapılacakmış

1 Beğeni

Salak gibi elimdekini sattım şimdi de Ozan Beedle 'ın ciltlisi çıkmış, hiç beklenmiyordum :sweat_smile: Çağlar Boyu Quidditch’te çıksın üçünü bir alırım artık

3 Beğeni

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorum olacaktı. Çeşitli yayınevlerinin gördüğü maksimum indirim oranlarını merak ediyordum da, belirteceğim yayınevlerinden, hatırlayan, gören, bilen varsa ve cevap verirse memnun olurum. Cevaplar geldikçe bu mesajı düzenlemeyi düşünüyorum. Aslında bunun için ayrı bir konu vs. açılsa çok daha iyi olur.

İthaki’nin yanlış hatırlamıyorsam %50 gördüğü çeşitli zamanlar oldu. Yaklaşık 1 ay kadar önceydi yanılmıyorsam.
Metis %30’dan fazla gördüğünü hatırlamıyorum.
Ayrıntı %30 - %35
İletişim %30 aynı şekilde.
Pegasus %40 - %50
İş Bankası Yayınları ?
Yapı Kredi Yayınları ?
Can ?
Kolektif Kitap %40
Öteki Yayınevi ?
Kaos Yayınları ?
Doğu Batı ?

1 Beğeni

İş Bankası ve Pegasus Kitapyurdunda %35 indirimli olması lazım. Ekstra kampanyalar veya indirim dışında maksimum %35 gördüm bende bu ikisinde.

1 Beğeni

BKMKitap’ta bir dönem çok net eminim %41 Pegasus (1-2 ay kadar) indirimi oldu. İyi kitap almıştım, bir de eski fiyatlar zamanındaydı. Kitapyurdu’nun da platin günü var ama onu saymak yanlış olur.

1 Beğeni

Anladım ben kaçırmışım demekki.

1 Beğeni

İş bankası ve yky 45 gördü kitap yurdu platin gününde. İletişim bu hafta içi bi sitede gördüm 33 dü. Ayrıntı sürekli 35 görüyor. Şu an eganbaya bakabilirsin. Kolektif 40 eganbada gene. Pegasusta 37 görüyor sürekli

2 Beğeni

n11 deki mağazalarında setlerde pegasus %40 - %50 yapıyor sık sık, şimdi bile var hatta.

1 Beğeni

Almak isteyen varsa ciltsiz olanı en ucuz burda sanırım.

1 Beğeni

Alt limitsiz kuponlar çok iyiydi.

1 Beğeni