Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bunlar zaten bir aydır indirimde.

1 Beğeni

Black Friday’de filan Brandon Sanderson kitaplarına güzel bir indirim gelir mi sizce?

2 Beğeni

Black Friday ile çakışacak haliyle ama Tüyap kitap fuarı sonrası neredeyse tüm siteler genel olarak bir fuar indirimine gidiyor her sene. Geçen senelerde idefix’in özellikle eşsiz indirimleri olurdu. Ama her sektörde olduğu gibi o da geçen sene bozdu maalesef. Her ay fuar indirimi yapar oldu tüm satış siteleri. Ama yine de 18 Kasım’da Tüyap fuarının bitmesiyle beraber Black Friday’i de içine katarak genel bir indirim yaparlar sanırım. Hoş, Brandon Sanderson kitaplarını basan Akılçelen Kitaplar, indirim sonrası zam öncesi fiyatlara dönecektir anca diye düşünüyorum.

4 Beğeni

Yorum için teşekkür ederim. Yaparlarsa çok güzel olur Brandon Sanderson daha da pahalanmadan almam gerekiyor.

Bir de değerli arkadaşlar kitapyurdu, babil, pandora’da veya Arkadaş’da geçerli ücretsiz kargo kodu olan varsa ve özel mesajla gönderebilirse çok minnettar olurum. : )

3 Beğeni

İdefix ve Kidega’da 30TL ve üstü kargo ücretsiz, Kitapyurdu da 40TL üzeri 2TL olması lazım. Alacağınız kitaplar ne kadar tutuyor bilmiyorum gerçi.

1 Beğeni

yeni demedim zaten tekrar okuyun alakaniz yoksa cevap vermeyin.

1 Beğeni

Bende kötü birşey demedim bunlar zaten 1 aydır indirim de dedim, belki size yeni gelmiştir diye yazdım.

1 Beğeni

N11 den kitap sipariş ettim aynı gün kargoya ldi 2 gün sonra elimdeydi

1 Beğeni

30 liradan az tutuyor ve idefix ve kidegada yok zaten aradığım kitap. Her türlü alacağım ama kargo vermesem güzel olurdu.

1 Beğeni

Kitapyurdunda teslimat noktasından teslim alabiliyorsun kargo ödemeden. İstanbulda bir sürü ilçede teslim noktaları var.

3 Beğeni

İstanbul’daki teslim noktaları için 15 saat yolculuk yapmam gerekiyor. Bana yakın teslim noktası da yok maalesef.

2 Beğeni

İstanbul dışında birkaç başka şehirde de var diye biliyorum ama onlar da size yakın olmayabilir bilemem.

2 Beğeni

10 TL indirim kuponu kazandınız. 8B092DDA 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11 Kasım 12 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

D&R için kullanmak isteyen olursa.

1 Beğeni

dr mi idefix’mi olduğunu hatırlayamıyorum. :joy:

1 Beğeni

14 kasım da Sissoylu serisi kitapları %52 indirim ile satıldı. 83 TL satın aldığım kitapları bugün sipariş versem 133 tl geliyor. :sweat_smile:

Bu saatten sonra indirim arayacaksanız ya kitabın başka yayınevinden uygun fiyatta satılmasını ya da %50 görmesini bekleyeceğiz.

Ben 2 aydır metis yayınlarının indirimini kovalıyorum. %30 üstüne çıksa sipariş vereceğim kitapları hemen alacağım.

3 Beğeni

Amazon’da %30’un üstünde indirim var Metis yayınlarının.

1 Beğeni

Başka yanınevinden çıkmaz sanmıyorum %50 ile birlikte güzel bir indirim olmuyor sanırım. Yorum için teşekkürler haklısınız.

1 Beğeni

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama D&R sitesinde rastladım.
%50 indirimli.

4 Beğeni

2 Beğeni

Idefix, bugüne özel, Karakarga yayınlarına net %50 indirim yapmış.

BKM Express kampanyası ile birleşince şahane oluyor. ^^

2 Beğeni