Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Altın Kitaplar’dan ne alıyorsunuz? Önerdiğiniz bir şeyler var mı?

1 Beğeni

Altın alıyorum hocam ben ilerde değerlenirse satarım.

2 Beğeni

Stephen King ve Agatha Christie kitapları revaçta genellikle.

1 Beğeni

Keşke okuokuda kargo bedava kodu filan bulsam alırdım. :slight_smile:

1 Beğeni

Aslında %40 YKY, %37 İş Bankası indirimi var, %35 de her yerde bulabilsek de Ayrıntı Yayınları indirimi vardı en son. Ben istemeden 75 lirayı bulmuştu sepetim. Kargo kodu da hiç almadım henüz okuoku’dan öyle bir uygulamaları var mı onu bile bilmiyordum.

2 Beğeni

Bu ara bu kitapta favorilerden

1 Beğeni

11 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: Zincir Kitapçılara ve İnternete Karşı ‘Sabit Fiyat’

İdefix İndigo bugüne özel yüzde 50 indirimli

1 Beğeni

Eminim o ülkelerde bizim olduğumuz kadar dolara bağımlılık yoktur.

Kaldı ki bu zamana kadar küçük ve bağımsız kitabevlerini en çok savunan insanların başında ben gelirdim ama şu devirde artık kitabı nereden ve nasıl ucuza alabileceksek o yönün taraftarıyım.

2 Beğeni

1 Beğeni

https://www.kitapjoy.com/product/search/yayinci/ithaki-yayinlari ithaki yayınları kitapjoyda yüzde 52 indirimli

5 Beğeni

2 Beğeni

Site saglam mı acaba?

1 Beğeni

bilmiyorum hiç alışveriş yapmadım

1 Beğeni

Can yay. %40
Doğan %37
Sel %35 ek olarak baktıklarımdan.

1 Beğeni

2 Beğeni

3 Beğeni

Arkadaşlar ben 6 gün önce ordan sipariş verdim. Büyük ihtimal yarın elime ulaşır. Risk aldım bakalım sorunsuz şekilde gelirse sizlerle paylaşacağım sitede gerçekten müthiş indirim vardı ben de o nedenle aldım.

4 Beğeni

Kargoya kaç günde verildi acaba? Bende bir sepet yaptım. Umarım kitapların kondisyonu iyi olur.

3 Beğeni

4 gün teminde bekledi 5.gün kargoya verildi. Bursadan geliyor siparişler. Yurtiçi kargo ile anlaşmalı bir tek bunları biliyorum. Ben Kayserideyim belki ondan geç geliyor bana.

2 Beğeni