Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Geçen sefer kaçırmıştınız Brian McClellan setini, yine uygun fiyata yakalamışsınız. Ben de alsam mı diye düşünüyorum :slight_smile: Aynı set ilknokta’da zam yemiş fiyatıyla %40 indirime 68,40 TL’ye geliyor.

Edit: 10 gün önce @VicVega tarafından paylaşılmış halbuki gözümden kaçmış.

https://www.ilknokta.com/brian-mcclellan/barut-buyucusu-uclemesi.htm

2 Beğeni

Onlar çok sıkıntı tipler zaten. Adamların dini imanı para olmuş. UKitap’ta artık kitapların ucuza satılıp satılmamasını yönetim de takmıyor. Nadir Kitap’a dönüşmüş bir yer işte.

1 Beğeni

Yanlışlık olabilir mi diyeceğim ama sanmıyorum. 1 nerdeee 7 nerde. :smiley:

1 Beğeni

https://www.babil.com/yayinevi/okuyan-us-yayin?sort=bestseller&page=1

https://www.babil.com/kampanya/hep-kitap-kampanya

2 Beğeni

İdefix’in şu boyalı kitaplarından bana da bir tane denk geldi. Umarım Magisterium Demir Yılı’nı boyamazlar.

1 Beğeni

Tüm seti satıyor 750 TL’ye. Bilimkurgu klasikleri 40 kitap yani. Uyguna mı geliyor hesaplamadım.

3 Beğeni

10 gün sepette bekliyordu alıp almama arasında kalmıştım küçük öfkeli gezegenlerde indirime girmiş kaçırmak istemedim

2 Beğeni

Açıklama göremedim nedense. :slight_smile: Direk gelişi güzel bakınca yuh dedim açıkçası. Gönderiyi silmek gerekiyor sanırım.

1 Beğeni

:slight_smile: Ben geri gönderiyorum hepsini.

1 Beğeni

15 TL indirim kuponu kazandınız. F7829347 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir. (idefix)

1 Beğeni

Ben aldım, dün ilk kitabına başladım serinin. İskandinav Mitolojisi’nden sonra ilaç gibi geldi

2 Beğeni

Bu kampanya her drda yok sanırım çünkü bugün bir drye uğradım ve tek gördüğüm kampanya %25 indirim ve 25 tl kampanyası seçili kitaplarda. O kitaplardan hatırladığım Sherlock Holmes seti, Kinyas ve Kayra falan var sizin resimdeki kitaplar kampanyada değildi.

1 Beğeni

Olabilir yada zamanla başlayack olabilirler. Çünkü yazın can yayınları 7TL kampanyası olduğunda gittiğim D&R standı henüz hazırlamadıklarını yakında başlayacağını söylemişti. Bir başka D&R’ın kampanyadan haberi yoktu :slight_smile: İstanbul 'da iseniz meydan avm’deki D&R’da vardı kampanya.Hatta ben birkaç güne başka yerlerdekine bakıcam belki farklı güzel kitaplar olur.

1 Beğeni

Babil Okuyan Us Yayınları %50 kampanyasında bir kitaba dikkatinizi çekmek istiyorum. Hali hazırda sipariş verecekler için ve polisiye okumayı sevip farklı bir eser arayanlara gelsin :smiley: ; çünkü “robot” sözcüğünü kazandıran Karel Capek’in birbirinden tuhaf polisiye öyküleri yer alıyor. Buyurunuz: :smiley:

Kitaba şuradan ulaşabilirsiniz:

Sıradan Bir Cinayet

6 Beğeni

Jose Saramago kitapları %40 indirimde görünüyor :slight_smile:

3 Beğeni

Benim kitap geldi. Paketleme falan süperdi. Yırtık, defo, SPREY lekesi falan yoktu.
6₺ kaçırmayın. :sunglasses:

3 Beğeni

Hocam bir arkadaşım okumuş kitabı. Okurken şey demiş 1 yıl sonra bu kitaba büyük bir indirim yaparlar satabilmek için 1 yıl geçmeden indirime girdi ben de alacaktım ama 6 liranı çöpe atma dedi kararsızım. Okuyanlar olursa buraya bir yere yorum yazarlarsa çok güzel olur.

1 Beğeni

Türkçesini değil de çıktığı vakit ingilizcesini okudum, o senenin en beğendiğim kitabı oldu. Normal, aksiyonu bol giriş gelişme sonuç kitapları arıyorsanız bu kitap size göre değil demektir. Korkunç boşlukta, uzayın derinliklerinde süzülen bir gemideki seyahat hikayesi bu. Karakterlerin geçmişleri, sırları var elbette ama diğer kitaplarla karşılaştırdığınızda bir aksiyonu yok. Yolculuk hikayesinden kastım bu. Herkese göre olmayabilir, hedef kitle çok kısıtlı hatta. Ama kesinlikle kötü bir kitap değil.

8 Beğeni

İdefix ücretsiz kargo kodu var mı acaba? Biraz bakındım da bulamadım.

1 Beğeni

000018C7 şu kodu kullanıyordu en son herkes. Bir deneyin isterseniz.

3 Beğeni