Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Can) #1692

Bence sırt kapağında baskı hatası olan kitaplar olabilir. Baskı hataları belli olmasın diye boyamışlardır belki aklıma başka açıklama gelmiyor. Ucuza alınıp pahalıya satılmasın amacı taşısaydı içine fiyat damgası vurabilirlerdi. Ama bu şekilde yaptılarsa bu fikri bulan adam kitaplardan nefret eden bir gerizekalı olmalı. Durduk yere çok sinirlendim.

(Doğan Can Urul) #1693

Beni yanlış anlamışsınız. Baskısı bulunmayan kitapları elde etmeye çalışmak illa ki ticari amaçlar gütmeyebilir. Ben yorumumda böyle bir şey dile getirmedim ve ya üç kağıtçı sahaflar gibi al sat yaptığınızdan da bahsetmedim.İlgimi çeken ve baskısı tükenen eserleri toplamayı koleksiyonuma katmayı bende seviyorum, eğer hala başka yayınevinden baskısı yapılmıyorsa tabi. Ben sizi kendim gibi gördüğüm için al-sat yapma amaçlı değil, artık koleksiyonluk bir eser olduğu için Kabalcı baskısını tercih etmek istediğinizi düşündüm. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.

(Ufuk) #1694

D&R’da pek çok kitap 9,90 olmuş ithakiden de baya kitap var. Merdivenler Kenti de 9,90

(Hüseyin gök) #1695

:grin::grin: Ne bilim başka platformlarda kitap alınca bazı dengesizler böyle hitam edince bi an sizi yanlış anladım galiba. :slight_smile:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #1696

Benim fatura kesilmiş geliyor. :+1:t6::+1:t6::smile:

Benim siparişinde faturasını kesmişler :partying_face: Yanlız hala aynı fiyat, üç gündür düzeltmediler. Bunlarda spreyli gelmesin sakın :joy:

(Burak Kuşcu) #1698

:smiley: Bazıları güzel olmuş aslında :slight_smile: Ben yine de iade edeceğim tabi.

(Ufuk) #1699

Aynen benimde kesildi öğlen. @Leingrad bence doğru fiyat çünkü fatura keserken görüyolar en kötü düzeltirlerdi

(kimyager _ferhat gürdoğan) #1700

:joy::joy::joy::joy: Gelir mi gelir valla. O kitapları gördükten sonra herşeyi bekliyorum. Ya işten çıkan biri bişey falan yaptı kitaplara sinirden. Başka birley gelmiyor aklıma. Neyse konuyu saptırmayalım. Alacakalar kaçırmasın şansını denesinler bence. 6₺ cik :grin:

(fatih çetin) #1701

Yeri değil biliyorum ama ilknokta’da ayın 20’si gibi alışveriş yapacağım fakat sepet 72.5’da kaldı. Kargo bedava olması için 75 tl olması gerekiyor. 2.5-3 tl’lik hemen tearik edilecek bir ürün bulamadım. Yardımcı olacak var mı?

Not: Mesaj uygun yere taşınabilir bu arada.

(Emre ) #1703

Kargo kodu var mı? Baktım mesajlara bulamadım.

(Hüseyin gök) #1704

idefix için geçerli.

(Emre ) #1705

Teşekkür ederim kullandım.

(Hüseyin gök) #1706

Rica ederim. Ben böyle şeyleri kaydediyorum ne zaman lazım olacağı belli olmuyor.

(Doğan Can Urul) #1707

Benim siparişimde kargoya verilmiş. Sanırım bu fiyat hatası değildi ya öyle olsaydı bu kadar siparişe uyanırlardı kesin :smiley: Olsun yine de güzel fiyata ilgi çekici bir kitap.

https://www.idefix.com/Kitap/Kucuk-Ofkeli-Gezegene-Yolculuk/Edebiyat/Roman/Bilim-Kurgu/urunno=0001786336001

(kimyager _ferhat gürdoğan) #1708

Benimde verilmiş. Bence sağlam gelecek ya içimde öyle bir his var. :grin:

Kargo ücreti neden almadılar ?. Kod falan da girmedim

(Mustafa Erdem) #1710

Idefix ise 30 tl yi geçtiği için.

60 lira üstü ücretsiz diye biliyorum. Sanırım yanlış biliyorum

(Umut K.) #1712

Şu an için 30 TL üzeri bedava. Büyük ihtimal Sanal Kitap Fuarı bitene kadar böyle kalır.