Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Arkadaşlar Garanti kodu olan varsa gönderebilir mi acaba? Teşekkürler şimdiden.

1 Beğeni

ilknokta. Comda

1 Beğeni

Set hakkında bilgisi olan var mı? Alınır mı?

bkmkitap

1 Beğeni

Everest’in ciltli baskısı bence çok iyi diğerlerine bakmadım fazla ama pahalı tabi o set.

4 Beğeni

Ben Everest’in 3 cilt olanı tercih etmiştim… Ben alırken 3 cilt 140-150 TL’ye civarıydı… Açıklamalı notlar ile okumak belki biraz uğraştırıcıydı ama daha anlaşılır olmuştu.
Baskı kalitesi, kullanılan kağıt ve açıklamalı notlar nedeniyle maliyeti diğer baskılara göre fazla olsada Everest’in baskısını öneririm…

16 Beğeni

Kitaplar harika gözüküyor fakat şu notlar kısmı gerçekten biraz uzunmuş. Okumayı baltalıyor bazen ama yine de çok hoşuma gitti görseller.

2 Beğeni

IDEFIX için kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Kargo Bedava kuponu kazandınız. F1F87016
30 Aralık 2018 tarihine kadar tüm siparişleriniz için kullanabilirsiniz.

2 Beğeni

Kullanmak isteyen olursa

1 Beğeni

D&R

Kitap alışverişlerinizde geçerli %7 ek indirim kazandınız. 7769393D 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 Eylül - 30 Aralık 2018 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Şahane Cuma Sürprizi! 25 TL indirim kuponu kazandınız. 33202E03 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

İDEFİX

10 TL indirim kuponu kazandınız. 88AF9067 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

15 TL indirim kuponu kazandınız. FCB0BD22 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

15 TL indirim kuponu kazandınız. FD302620 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Beğeni

Facebookta gezerken böyle bişey gördüm. Ne derece güvenlidir acaba?

1 Beğeni

Sitenin içini biraz gezdim cok çeşit var ve fiyatlar çok düşük

1 Beğeni

Hepsi aynı yayınevinden çıkan kitaplar. Böyle olunca ben pek güvenemiyorum. Alternatif Kitap sitesinde de Maviçatı Yayınları adına bastırdığı kitaplar vardı. Kapağı ve basımı güzeldi yalnız içinde bolca yazım hataları bulunuyordu. Bunların durumu biraz daha farklıymış.

2 Beğeni

Kidega

1 Beğeni

Daha uygun fiyatlısı Amazon’da. %50 İndirimli

Bu arada Amazon.com.tr üzerinden alışveriş güvenli mi diye soracak olursanız. Evet güvenli fiyatlar çoğunlukla çok uygun ayrıca hızlıca gönderiyorlar. Ben bir çok kitabı %50 ile %80 indirim aralığında aldım. Almadan önce Amazon’a bakıp öyle alın derim.

(Alacağınız kitapların satıcısı mutlaka Amazon olsun diğer satıcılar fahiş fiyata satmaktadır bu konuda dikkat edelim.)

7 Beğeni

3 Beğeni

image

https://www.babil.com/ithaki-modern-seti-4-kitap-takim-kitabi-boris-vian

4 Beğeni

Geçen yılbaşında sağlam indirimler olmuş muydu? hatırlayan var mı

1 Beğeni

Black Friday indirimlerinde tabiri caizse öyle bir “yarıldım” ki yılbaşı indirimi yapmasalar mı diye düşünmeye başladım :slight_smile:

2 Beğeni

75tlye 10tl indirim D&R. Com

1 Beğeni

Yunan Mitolojisi babil’de 35 liraya düşmüş.

1 Beğeni