Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

https://www.jestiniyap.com/dr-silver-jest-ceki#more
Burada “jest50” kodunu kullanarak 150 liralık D&R hediye çekini 100 liraya alabiliyorsunuz. Çek dediği de aslında yazdığınız cep telefonuna kod geliyor. Kodu ister mağazada ister internet sitesinde kullanabiliyorsunuz ve 1 yıllık kullanım süresi var.

7 Beğeni

Geçen yıl 100 TL olan çekleri enpara ile 50 TL’ye almıştık… Bu sene enpara kampanyası olmayacak galiba.

3 Beğeni

Bu ürün başkasının sepetinde uyarısı alıyorum sizde alıyor musunuz?

2 Beğeni

250 ve 50lik olanda öyle bir hata yok. Sanıyorum ki sitedeki son 150 tl kodu kalmış, biri şu an alım aşamasında.

Edit: Geçen sene enpara kampanyasında da tükeniyordu sık sık, alacak arkadaşlar belli zaman aralıklarında girip almayı denesin

2 Beğeni

Konu uzayacak belli ki, adam Atatürk hakkında kitap yazıyor kronolojik sıralama yok, hadi onu geçelim kaynakça yok, Afet İnan gibi biri birinci ağızdan doğum tarihinin sadece bahara denk geldiğini söylüyor ama Özdil Ocak olarak kayda geçiriyor ve Zübeyde Hanım’ın söylediğini belirtiyor (durun ben söyleyeyim tabiki yine kaynak yok)
Blog yazısından devşirme 1919-22 etnik temizlik başlığını kitaba ekle (kaynak yok)

Efendim işte 5 bin sayfalık kaynaktan 500 sayfalık kitap… Kitabı bi adam akıllı düzenle 200 sayfa etmez, koskoca bir tarih olan adamı yazıyorsun senin mesnetsiz yüceltmelerine ihtiyacı yok onun. Kusura bakmayın ama siz hüzünlenmek, duygulanmak istiyorsanız ayrı

Hazreti Fatih diye salya sümük ağlayan (Fatih Sultan Mehmet tabiki çok büyük, bilge adamdır.) Popcorn Kadir bile kaynaklarıyla geliyor ki çürütülebiliyor bunlar. Bizim Özdil kitap yazmış peh, ağzımı bozucam ama g*tünden element uydurarak tarih anlatılmaz, popüler kültüre malzeme edilemez tarih. Böyle içi boş kitabı kaynak olarak alıp tartışmaya gideni gördü bu gözler. Bizim sorgulamayan, sazan gibi bismillah diyen herkesin peşinden koşan insanlardan farkımız olmalı. Bi arkadaş okulda öğretilen tarihle Özdil’i kıyaslamış. Emin olun Özdil’de MEB ile aynı yolu tercih etmiş. Sadece daha büyükler için daha büyük süslemiş.

İlla Atatürk’ü popüler birinden okumak istiyorsanız dağ gibi kaynaklarıyla İlber Ortaylı duruyor.

Kontrolü kaçırdım kusura bakmayın

8 Beğeni

neyse boşverin. Hem başlık bu tartışmanın yeri değil hem de bir yere varacak gibi durmuyoruz :slight_smile: İsteyen alsın okusun, istemeyen okumasın falan filan işte.

3 Beğeni

Bizde kitap kurdu erkek o yüzden tuhaf oluyor biraz ama olsun. O film izlemeyi seviyor :smiley:

1 Beğeni

Bu insanın köşe yazılarını okuyan birisi zaten kitabını almaz.

3 Beğeni

Bir tarih kitabı düşünün ki sonunda kaynakçası yok.
Bir tarih kitabı düşünün ki yazarı tarihçi değil.
Tarih kitaplarının en önemli özelliği objektifliğidir, ama düşünün ki yazarın objektiflikle hiçbir alakası yok.
O yüzden kesinlikle alınması ve okunması gerekyor. Böyle muhteşem özelliklere sahip kaç tarih kitabı var. Lütfen bu kitaba haksızlık etmeyin.

3 Beğeni

Neyse efendim ben bi çay koyayım, işe de gitmedik bak :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Ben şimdi aldım bir sorun yok. Tartışmalardan kampanya gönderileri arada kaynıyor arkadaşlar

1 Beğeni

http://zbm.co/9Q7WXV

Fantastik Canavarlar Ciltli Resimli Özel Baskı 48 Lira

1 Beğeni

Bu 150tllik hediye kartı ne anlamdım ben 150tlye 150tl ödüyorum ne anlamı varki

1 Beğeni

Bende fiyatı 150tl olarak gözüküyor.

:face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

150lik kuponu 100 e alabiliyormuşuz jest50 koduyla. Masaüstü görünümüne geçip öyle deneyin, kod girme bölümü mobilde gözükmüyor olabilir

2 Beğeni

Tamam ben orayı atlamışım bu hediye çeki güzel oldu

2 Beğeni

Tabi şimdi siz deseniz ki; hanım şu salonla çalışma odasını bir değiştirelim, neler olur? Bayan bir okur olduğum için büyük bir avantajım var. Evi nasıl istersem öyle çevirebiliyorum. Eve gelen giden de beni bilen insanlar olduğu için alıştılar bu işe. Bir ara odayı kitaplıkla bölüp ikinci bir oda yaratmıştım. :smiley: Benim eşim de nefret eder kitap okumaktan. Filmi çekilince izlerim deyip beni uyuz etmek hoşuna gidiyor. Yine de kitaplarıma bir şey demiyor. Yakında mutfakta yaşamak zorunda kalacağız sanırım demekten başka. :smiley:

1 Beğeni

Nerede okudunuz acaba? Hiçbir yerde göremedim bu bilgiyi.

1 Beğeni

Hangi bilgiyi konu karman çorman olmuşta:-)

1 Beğeni

Kullanıcı adınızın yanındaki küçük oka tıklayarak hangi mesaja cevap verdiğimi görebilirsiniz :slight_smile: Kidega-Enpara kampanyası.

2 Beğeni