Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben de merak ettim şimdi. Kaynak sağlam mı @Husey?

2 Beğeni

Hemde çok sağlam merak etmeyin 2019da devam :slight_smile:

3 Beğeni

Cevap verilmiş alabildin mi? Bu baya iyi kampanya, geçen sene enparayla yapılmıştı. Farklı numaralardan alarak daha fazla faydalanabilirsin fakat çabuk tükeniyor haberin olsun.

2 Beğeni

Aldım aldım bi defalık yeterli zaten drnin indirim oranı iyi olmuyor can yayınlarının özel baskı iki kitabı ve bir kaç çizgi roman alırım birinden birini beleşe getirim bu sayade. Bunu paylaşan arkadaşada çok tşk ederim. Şimdi şöyle bişey de var 75tlye 10tl kodda var onu girdikten sonra çekide kullanınca 60tl indirim olacak. Koduda paylaşıyorum

1 Beğeni

150ye 15 kullan sonuçta 150 harcayacaksın

2 Beğeni

Bidaha paylaşalım. Tartışmaların ortasında kaldı :slight_smile: Yararlanmak isteyen varsa atlamasın. D&R 150 lik hediye çeki kalkıyormuş bi süre sonra alacak olan elini çabuk tutsun. Millet baya beklemiş hediye çekinin satın almaya açılmasını.

4 Beğeni

Hata mı bilmiyorum. Hepsi burada Dan Brown 4 kitap 35 TL

Sipariş veren çok olmuş bir kısmı iptal olabilir.

İki hafta önce Sherlock Holmes kutulu 5 set 3.5 TL olmuştu ben almıştım 2 set bugün teslim edildi 7 TL ye geldi.

2 Beğeni

Sherlock holmes benim iptal edildi :slight_smile:

1 Beğeni

Başka iptal edilen arkadaşlar da var. Neye göre bilmiyorum. İnstagramda gördüm birisi 5 set teslim almış.

1 Beğeni

%90san bunlar cep boydur benden demesi

1 Beğeni

Tam sipariş ediyordum.Yorumunuzu gördüm evet cep boy olması çok mantıklı geldi banada şimdi düşününce ama resminlerinde yada baslikda belirtmesi gerekir cep boysa ava giderken av olmayalım :smile: )

2 Beğeni

Cep boy değil geçen ay yine aynı fiyattan alanlar olmuş. Bence bilinçli yapılan stok eritme maksatlı bir şey olabilir. Aynı hata 1 olur 2 olur her seferinde perşembe günlerine denk getirerek olmaz.

1 Beğeni

3 Beğeni

Pardon tam okumamışım. HB’daymış. Pek güvenemiyorum HB’ya. Her an iptal olabilir ya da göndermeyebilirler. İade de sorun olabilir.

2 Beğeni

1 Beğeni

Teşekkürler .1 tane aldım indirim fırsatında kullanırım :slight_smile:

2 Beğeni

BKM yse kesin tırttır :smiley:

4 Beğeni

Bu seferde 250.000 puan verirler çekilişle. BKM’den hiç umudum yok. Türkiyenin en büyük kitapçısı ol indirime gelince en sonuncusu ol. BKM özeti.

7 Beğeni

D&R ücretsiz kargo kodu olan var mı?

1 Beğeni

Ben şimdiye kadar Hepsiburada da hiç sıkıntı yaşamadım. 2n son 3.5 liradan 2 tane kutulu Sherlock Holmes seti almıştım bugün geldi. Ama aynı seti alıp iptal olan çok kişi var.

2 Beğeni