Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben siparis verdim bakalim ne olacak

2 Beğeni

Umarım gelir bu sefer :vulcan_salute:

1 Beğeni

BKM yeni kampanyada 5-6 kitaba baktım fiyatları kitapyurdunun sürekli fiyatları ile ya aynı ya 50 kuruş fark var :speak_no_evil::hear_no_evil::see_no_evil:

1 Beğeni

Bkm için fazla ümitlenmeyin. Açıklıyorum kampanyayı;
OCAK AYINDA KARGO BEDAVA!
*Çekilişle yapılacak olan kargo bedava kampanyasında 1.000.000 alışveriş arasından şanslı 1 kişiye kargo bedava kodu gönderilecektir. 1000TL ve üstü alışverişlerde geçerli olacaktır.
Gibi bişey olabilir. Adamlar kitaplık veriyor çekilişle :joy:

1 Beğeni

Rica ederim. Ben iki adet aldım. D&R sağlam kampanya yaptığında birleştirerek kullanıcam

2 Beğeni

Bkm yılbaşı diye bir kampanya yapmış bütün çöp kitapları bir araya getirip (bazıları hariç) %35-45 indirim yapmış.

1 Beğeni

Çoğu zaten daha öncede aynı indirimdeydi gene yeni başlıkla koymuşlar. Ayrıca bazı kitaplar 9,90 diye konulmuş fakat normalde diğer sitelerde daha ucuz :joy: Çavdar tarlasında çocuklar, Aylak Adam

4 Beğeni

Okuoku kargo bedava limitini 75’den 25’e indirmiş.

6 Beğeni

Yordam hasarlı kitaplar yüzde 60 indirimle yayınevinin sitesinde satışta. Daha önce 2 kez bu kitaplardan aldım. Bana gelenler de kapakta kıvrılmalar vb vardı yine de gelecek kitabın hasar durumunun ne kadar kötü olduğu ile ilgili bir garanti veremem.

Yayın evinin açıklaması şu şekilde;

İnternet sitemizdeki “Hasarlı Kitaplar” listesi güncellendi. Şu an 90 kitabımız %60 indirimle satışta. “Hasarlı” dediğimiz, taşıma sırasında oluşan küçük berelere sahip kitaplarımızdır; eksik sayfa, dağılma ya da ağır hasar söz konusu değildir.

Siz yine de satın alacaksanız gelecek kitabın hasarlı kitap olduğu gerçeğini göz önüne alın…

China Mieville hasarlı kitapları

Tekrar hatırlatayım ben geçmiş aylar da iki kez sipariş verdim… Gelen kitaplar da kapakta kıvrılmalar vb dışında sıkıntı yoktu, yine de daha az ya da daha çok kusurlu olur mu bilemiyorum…

5 Beğeni

Okuoku’da.

1 Beğeni

https://www.hepsiburada.com/iblis-dongusu-serisi-set-4-kitap-peter-v-brett-p-HBV0000092V71

1 Beğeni

Antika Titanik çok uygunmuş HB’de.

2 Beğeni

İthaki Karanlık Kitaplık dizisinden çıkan Clive Barker romanı Dokudünya etiketin yarı fiyatına:

Çeviri gayet iyi. Sayfa sayısı da göz korkutmasın, başlayınca gerisi geliyor. Tabii bu saydıklarımdan, atlaya atlaya okunacak bir roman olduğu fikrine kapılmayın. Yazarımız Clive Barker her cümlesini hikâyesinin ruhunu yansıtacak biçimde tasarlamış. O nedenle hızlıca okuyup bitireceğim, niyetiyle başlamayın.

Ek olarak, roman korku-gerilim olarak geçse de fantastik yanı daha baskın. Elbette Clive Barker’a has bir fantastik.

Neyse, övmeye başlamadan burada bitireyim :joy:

12 Beğeni

Okumayı ertelemiştim ama bu yorumunuzdan sonra başlama isyeği geldi. Teşekkür Ederim :grin:

2 Beğeni

Murat Menteş bana göre değilmiş anladım :slight_smile:

1 Beğeni

Bir de incelemesini yazabilsem, içim daha rahat edecek :sweat:

Neyse, gelecek gelecek! Her yönünle seni inceleyeceğim Dokudünya!
Ba%C5%9Faraca%C4%9F%C4%B1m

8 Beğeni

9 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: Kitap Standı Arayışları

Bu kitap niye bu kadar ucuz?

1 Beğeni

Boyutu küçük olduğu için.

2 Beğeni

Almayı düşünen varsa kaçırmasın bu indirimi

28 Beğeni