Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bu fiyat beni aşıyor. Ben 349,95’e düşmesini bekleyeceğim. Belki bir sonraki Black Friday’da istediğim fiyata iner.

15 Beğeni

Kargo bedava mı?

3 Beğeni

Ben alacaktım küsürat sevmiyorum. 350 düz yapın dedim müşteri hizmetlerini arayıp. “Maalesef yapamayız biz insanları düşünmek zorundayız” dediler. Takdir ettim :+1:t2:

7 Beğeni

Yani bir kitap için 3 kuruşun hesabını mı yaptınız? (Mecaz-Gerçek Paradoksu)

4 Beğeni

₺350 üstü ₺10 kuponu olan var mı?

3 Beğeni

Evet :slightly_smiling_face:

26

3 Beğeni

Ben de hepsiburada’nın yanlışlıkla 34,97 TL ye satmasını bekleyeceğim.

12 Beğeni

1 Beğeni

Bir de Akılçelen yüzde 50 indirim yapsa da Brandon Sandderson alabilsek.

3 Beğeni

Yıl sonu indirimi gibi nir indirim yapıyor mu siteler? En azından geçen yıllarda yapmışlar mıydı? Bekliyorum bu ay bişeyler almadım :smile:

1 Beğeni

İki gün önce enpara’ya mail atmıştım kidega kampanyasından çok memnunum 2019da devam edecek mi diye biraz önce cevap geldi. Siz kampanyanın 2019’da devam edeceğini nereden öğrendiniz acaba? Bana 2019’da devam etmesi için bir çalışmamız yok dediler.

3 Beğeni

Banada Gmailden devam edilecek dendi bende onların yalancısıyım zaten 10-15 gün sonra belli olur

2 Beğeni

Yoksa bütün forumu trolledin mi? :joy: Her alışverişimin 15 lirasını senden isterim bak :joy:

5 Beğeni

Belki bana cevap veren kişinin haberi yoktur :smiley: Donanımhaber enpara başlığında gördüm oraya da yazılmış 2019 yılı boyunca devam edecek diye. Dediğiniz gibi 15 20 güne belli olur. :slight_smile:

3 Beğeni

D&R 10₺ indirim kodu var mı arkadaşlar?

2 Beğeni

buyrunuz :slight_smile: ama artık kaydedin bu indirim kodlarını.

2 Beğeni

Denedim izin vermedi o koda daha önce kullanmıştım. Ondan olabilir mi acaba?

2 Beğeni

Aynen kullanım dışı diyor :sweat_smile: başka yok bende ama 150tl 15tl kod var

2 Beğeni

100₺ ye tamamladım. Alacaklarım indirimde değil. 50₺ daha koymak… Mesaj attım sepette %10 yapın diye :grin: Daha önce çok yaptırdım o şekilde. Gerçi o zaman Doğan grubundaydı. :grin:

2 Beğeni

Şunları bir deneyin günleri geçti mi emin değilim.

• 10 TL indirim kuponu kazandınız. 532340BF 100 TL ve üzeri

• 10 TL indirim kuponu kazandınız. 7F0AE1C6 100 TL ve üzeri

• 10 TL indirim kuponu kazandınız. 7D971D5B 100 TL ve üzeri

Ayrıca
100 TL üzeri 10 TL : 10PICODI
150 TL üzeri 15 TL : 15PICODI
200 TL üzeri 20 TL : 20PICODI

2 Beğeni