Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Denemeye başladım. İnşallah olur.

1 Beğeni

10PICODI sadece bu çalışıyor

2 Beğeni

Aslında jestiniyap tan 150 TL’lik D&R kodunu 100 TL’ye alsanız, üstüne 15 TL’de indirim kodu kullansanız sizin için çok avantajlı olurdu.

1 Beğeni

Aynen bende öyle yaptım ama bir türlü adam akıllı indirim yok dr de. Bunun içinde kod olsaydı iyiydi ya :slight_smile:

1 Beğeni

1 yıllık kullanım süresi olduğu için acele etmeye gerek yok.
Onu yapsa en az 5-6 tane alırdım.

1 Beğeni

Hangi tarihler arasında geçerli. Güzel olabilir aslında. 2019 da mı geçerli?

@alper teşekkürler kod için. :+1:t6:

1 Beğeni

1 yıllık kullanım süresi var. Aynı kitapyurdu hediye kartı gibi. Ama sitede sürekli tükeniyor.
Şu anda da tükenmiş mesela. Genelde sabah 10-11 gibi stokta oluyor.

2 Beğeni

Şuan yok. Yarın bakarım artık. Şansıma denk gelirse.

2 Beğeni

Ben de ikinciyi almayı düşünüyorum zaten. Görürsem burada paylaşırım.

2 Beğeni

Ben de bir de bu varmış DR için, başka indirim kuponu bulamazsanız bunu da kullanabilirsiniz arkadaşlar…

DR İNDİRİM
YÜZDE 7 - Son Gün 30 ARALIK

Kitap alışverişlerinizde geçerli %7 ek indirim kazandınız. 9999E902 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 Aralık 2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Jestini yap kampanyasından yararlan. 100 liraya 150liralık alışveriş yap. Söylenmiş zaten ben 2 tane aldım. 3.yü düşünüyorum. Bir yıl kullanım süresi var baya sağlam indirim oranı.

1 Beğeni

Arkadaşlar konuyla ve muhabbetinizle alakası yok ama kağıda %30 zam gelecekmiş. Sanırım yılbaşında. Birkaç yayınevine sordum, ağızlarını aradım. Reddetmediler. Büyük ihtimal kitaplara zam kapıda.

1 Beğeni

İkinci el kitaba devam :grin: 10tl’lik kitabı 50tlye görünce zaten almıyor artık millet gidip başkalarını soysunlar.

2 Beğeni

5-6 ay sonra o yeni fiyatlara da alışırız, normal gelmeye başlar… Ezkaza protesto edecek de değiliz portakalı sıkanlar bize neler yaparlar.

3 Beğeni

Bunlar elimde kalan indirimlerim. Bu yıl daha kitap alacağımi sanmıyorum.

1 Beğeni

Niye bu kriz zamanlarında e-kitaba dönmüyor yayınevleri ben onu anlamadım gitti. Sanki zam gelince yayınevlerimi zarar ediyor sadece okuyucu zarar ediyor onlar yine %100-%200 kar kasmaya devam ediyor. Yanlış anlaşılmasın ama bizim millet krize fırsata iyi çevirdi. Bugun haberler de bile halkın alım gücü azalmış ama ne hikmetse satıcının kar matjı %40dan fazla artmış. Zam mam kriz miriz bahane milleti soymak şahane

4 Beğeni

Hepsiburada, Anne Rice’ın bazı kitapları 7,89 a düşmüş(daha önce bu kadar düştü mü bilmiyorum) .https://www.hepsiburada.com/ara?q=Anne+Rice

1 Beğeni

E-kitaba da bi kılıf bulunur. O da uçar gider.

2 Beğeni

Kitapyurdu’nun twitter anketindeki %50 indirim kampanyasını İskandinav Mitolojisi kazansaydı güzel olurdu :slight_smile:

1 Beğeni

Ensemizi patlatırlar mı diyosun :slight_smile: Bende bu ay içinde takip ettiğim yazarların kitaplarını alıcam galiba. Yeni yılda normalde zam olmasa bile yeni yıl zamları kesin oluyor ülkemizde. Ama bahaneler hazır fiyatlar artınca stokçuluk yapıyolar ondan :slight_smile: Pazarda soğan satan adamlara saldırıyor millet stokçuluk yapıyonuz diye. Zam yok stokçuluk var :wink: Bizde kitap stoğu yapalım bari :slight_smile:

2 Beğeni