Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Depo çok iyi değil, ona vereceğiniz paraya Burger King’den 12TL’ye orta boy kahve alabilirsiniz. Daha verimli bir harcama olur. En azından bu soğuk havalarda ısınırsınız.

5 Beğeni

2 Beğeni

Bu site ile ilgili genel dusunceniz nedir ?

Yen çıkan kitapları satın aldığım için kitaplarda bir sorun yoktu. Eski kitaplar da ya da stoklu kitaplar yıpranmış olarak gelir mi bilmiyorum. Siparişlerin tedarik edilmesi kargoya verilmesi genelde 8-9 günü geçti.

1 Beğeni

Arkadaşlar idefixte 250 üzeri kod var mı?

Arkadaşlar Amazon’da şu sıralar aktif bir kod var mı? 100/30 gibilerinden.

1 Beğeni

Ya şu olaya çok sinir oluyorum. Hem atıyorsun şöyle indirimler böyle indirimler diye, indirim oranına bak “%50ye varan”. Süper fırsata bak sen!

Artık neredeyse hiçbir sitede %50 görmek mümkün olmuyor. Mesela İdefix’te bugün hiçbir kod geçerli değildi. Yüzde bilmem kaça “varan” indirim şeklindeki satış taktiklerini sık göreceğiz gibi.

1 Beğeni

.edu uzantılı e-posta adresi ile üye olanlar için 100/300 indirim var.

5 Beğeni

Bazı kitaplarda %50 indirim kampanyası başlamış . Sabah sadece 4 kitap felan ekliydi . Şimdi biraz saha fazlası eklenmiş belki ilerleyen saatlerde daha fazlası gelir .

2 Beğeni

Alfa Yayınları kendi sitesinde bu aya özel olarak klasiklerde yüzde 40 indirim uyguluyor.

3 Beğeni

Daha fazlası geleceğine olanlar da gitmiş.

Hangi linkten bakitorsunuz, ana ekranda görünüyor mu?

Yukarıda paylaşılan örnek iki kitaba baktım ve kampanya göremedim.

1 Beğeni

Alfa Yayınları

2 Beğeni

Kitapyurdu

1 Beğeni

Şöyle bir şey gördüm, burada paylaşılıp paylaşılmadığını bilmiyorum.

Edit: Paylaşılmış.

2 Beğeni

Geçen gün paylaşacaktım, unutmuşum.

Ginko kitap, Kor kitap alacağınız kitaplar varsa ginko kendi sitesinde 500 TL’ye 100 TL indirim yapıyor.

2 Beğeni

Amazon’da 300 TL üzeri %10 indirim var. Kitaplar her geçen gün yavaş yavaş eksilebiliyor.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3H1V6RMZU6JB/?pf_rd_r=8Q3T6AC3Y1KSKPXJ9WHD&pf_rd_p=6e7130ea-1c4f-4a0b-9884-138d6761c1b9&pd_rd_r=7847e1f2-e7c4-4cea-89c9-86137929148d&pd_rd_w=dw2kO&pd_rd_wg=HacZ7&ref_=pd_gw_unk

2 Beğeni