Kitaplarını Yakan Harry Potter Hayranlarına Rowling'den Efsane Cevap

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/kitaplarini-yakan-harry-potter-hayranlarina-rowlingden-efsane-cevap/Son aylarda Donald Trump’ın pek çok etnik gruba karşı sürdürdüğü tutum ve uygulamaları şiddetle eleştiren Rowling, Trump destekçisi hayranlarınca kitapları ve DVD’leri yakılarak protesto edildi. Rowling’in cevabı gecikmedi. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Sonuncu yazdığı çok iyi :joy::joy::joy:

Aslına bakarsanız gelecekte kitaplarımı çifter çifter satmayı düşünüyoruz. Büyüyü seven ama ahlakî mesajlardan hoşlanmayanlar için “birini oku, birini yak” kampanyası.

2 Beğeni

Zeki kadın, seviyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

Rowling’in cevapları okuyucu kitlesinin yorumlarıyla orantılı geldi.

Düzenleme: Yine eski haberin gündeme gelmesi. Fantastic Beasts 2’yi izleyenler eminim daha çok seviyordur Rowling’i.

2 Beğeni

Millet istiyor ki; kendi kafalarındaki senaryoyu yazsın kadın. Yahu hikaye ve karakterler onun, istediği gibi yazar. Eleştirmeye ne kadar alışkınız yahu. Her bölümü sevmek zorunda değilsiniz. Bu kadının başarılı olduğu gerçeğini değiştirmez. Ben Harry Potter serisini-son bölüm hariç- çok sevdim ama FB serisini pek sevemedim. Ya da alışamadım diyim. Ama bu serinin kötü olduğu anlamına gelmez. Bu kadın efsane bu işi çok iyi biliyor.

1 Beğeni

İyi giydirmiş ablamız

2 Beğeni

Ünlü ve zenginlerin twitterda insanlara soktukları laflar haber oldu artık. Yine de, tek taraflı davranmamalı. Post-gerçek dünyadan da bu beklenir.

Jo’dan daha azını beklemezdim. Orantısız zeka ile duman etmiş. :heart_eyes: