Kitaplıklarımız

(Serkan) #504

Metis, Laika, Arkabahçe, Ankira, İthaki derken fantastik kurgunun Türkiye altın dönemini dizmişsiniz.

(Kadir) #505

Şu anlık kitaplıklarım yetiyor ama ilerisi hazırlık yapmak lazım. Tanıdık marangoz da var aslında ama 2 yıl önce kuzenim adama kitaplık sipariş etmişti istediğimiz boy ebat şu diye çizip verdik adam kafasına göre yaptı. Biz 2 metre istemiştik 170 cm yapmıştı (neymiş elinde o boyutta hazır malzeme varmış) ve en alt iki rafı çıkıntılı yapmıştı yani son iki rafın derinliği diğer rafların iki katı kadardı ( neymiş kitaplık düşmesin istemiş).

Marangozdan uzak duruyorum o yüzden.

(Harun Pekdemir) #506

Eski serileri toplamak gibi bir hobim var. Sahaf sahaf dolaşıp bir serinin ortasındaki yıllardır eksik kalmış kitabı bulmak oldukça haz veriyor. :blush:

Merhabalar, bende kitaplığımı paylaşmadan edemedim :slight_smile:

(Şeyma) #508

Gördüğüm en düzenli kitaplıklardan biri olabilir :smile:

(Sadece Emre ) #509

Bu nasıl bir uyum gözlerim kamaştı * - *

Çok teşekkür ederim :slight_smile:

@AerpoKnight önerilere herzaman açığım :slight_smile:

(Sadece Emre ) #512

Öneri verilecek bir şey göremedim. Hem benim böyle sevimli bir kitaplığım hiç olmadı ki ): Duvarın rengi ve perde olsun, kitaplarla oyuncakların uyumu olsun bence çok hoş hepsi.

Sizinde istediğiniz şekilde bir kitaplığınız olması dileğiyle :slight_smile:

Çok güzel görünüyor :heart_eyes: Kısa boylu DiskDünya elemanı sinirlerimi zıplattı. Aklıma gelecek olan Oathbringer’ı getirdi :expressionless:

(Burak Kuşcu) #515

He ya muhafızlar mıdır nedir o kısa bende de… Delirmelik

Henüz ilk iki kitabın dışına çıkmadım, yeni baskılarla düzelir inşallah

Harika kitaplık. :heart_eyes: Kökler’i Buz ve Ateşin Şarkısı’nın sonuna alın ki Temeraire ve Eragon ejderhaları birarada dursun. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bir tek benim mi bu tarz takıntılarım var merak ediyorum cidden. :joy:

(Buyici) #518

Kitaplığımda olmasını isteyeceğim her kitap var burada. Tebrik ediyorum.

(Deepreader) #519

Ben de 649 saymıştım, gözüm sekti demek ki bi yerlerde :sweat_smile:

(Enver Arman ★) #520

Ah! Olamaz. Bu düzen, katlanılamaz.

(Burak Kuşcu) #521

Muhtemelen benim de kayardı da ben fotodan değil canlı canlı saydım ondan sorun yok :smile:

(●´ω`●) figürler ayrı güzel kitaplık ayrı.

@Waxillium Teşekkür ederim :heart_eyes: Oathbringer gelir mi orası meçhul ama kısa boylu eleman benimde canımı çok sıkmıştı. Sanırım alıştım kendisine :neutral_face:

@patriotic Teşekkür ederim :heart_eyes: Bende öyle düşünmüştüm kitaplığı düzenlerken ama Temeraire’in son kitabı ile Eragon’un ilk kitabı mavi olunca iki seri ayrılsın istedim :smiley:

@Kingebu Teşekkür ediyorum :smile:

@Shisubeki Tüm raflar dolduğunda bu düzeni sağlayamayacağım büyük ihtimalle :grin:

@Tamarix Teşekkür ederim :smile:

(Fahrettin Levent) #524