Kitaplıklarımız

(●´ω`●) figürler ayrı güzel kitaplık ayrı.

1 Beğeni

@Waxillium Teşekkür ederim :heart_eyes: Oathbringer gelir mi orası meçhul ama kısa boylu eleman benimde canımı çok sıkmıştı. Sanırım alıştım kendisine :neutral_face:

@patriotic Teşekkür ederim :heart_eyes: Bende öyle düşünmüştüm kitaplığı düzenlerken ama Temeraire’in son kitabı ile Eragon’un ilk kitabı mavi olunca iki seri ayrılsın istedim :smiley:

@Buyici Teşekkür ediyorum :smile:

@Kehribar Tüm raflar dolduğunda bu düzeni sağlayamayacağım büyük ihtimalle :grin:

@Tamarix Teşekkür ederim :smile:

2 Beğeni

38 Beğeni
  1. mesajda benim bir türlü toplayamadığım aynı zamanda evin ardiyesi gibi olan evin gariban kitaplığı olsun:wink::smirk:
5 Beğeni

Hocam çamaşır makinası orada eğer faal ise kitaplara zarar vermiyor mu?

1 Beğeni

Onu geçte Malazan’ı kim basacak? Baş harfini söyleyin bari.:thinking:

2 Beğeni

Şimdilik herhangi bir zararını görmedik. Ama olursa o zaman :sob::cold_face::cold_sweat:

2 Beğeni

Seni mi kırıcam @Buyici

VE BEKLENEN CEVABI VERİYORUM

AZZZZZ SOOOONNNNRRRAAAA

7 Beğeni

Bu ne demek? Aklım yetmedi. :disappointed_relieved: Gereksiz alt metin uydurdum kendi kendime. Yapmayın Allah aşkına. “Bizde. İçiniz rahat olsun.” falan diyin, çok zorlandım.

1 Beğeni

49 Beğeni

Bunlar da bizim kıymetlilerimissss!

2 Beğeni

Narnia tek cildi görünce bir an coştum ama kitap İngilizceymiş. :disappointed_relieved:

1 Beğeni

Çözünürlük çok kötü olmuş, hangi kitaplar var tam olarak inceleyemedim :slight_smile:

1 Beğeni

Köşemi geliştiriyorum :slight_smile:

57 Beğeni

Çok güzel olmuş. Umarım bu köşede güzel anılarınız olur :blush: (kıskandım :smirk:)

5 Beğeni

Kıskancak bir şey yok, yolu Kahramanmaraş’a düşen tüm rıhtım sakinleri bu köşede dilediğince kitap karıştırabilir. Kahveler ve dondurma benden :slight_smile:

17 Beğeni

29 Beğeni

koltuk çok güzelmiş nerden aldınız ?

2 Beğeni

@Agape önerini dinleyip kitaplığa kaçak kat çıktım ama içim pek rahat değil. Bunlar hep toz tutuyor böyle başıboş :no_mouth:
Bu konuya da bir çözüm büyüsü lütfen!:sweat_smile:

21 Beğeni

Microfiber toz bezi ve özel toz tutmayı geciktiren bir sprey var. :smiley: Ben onları kullanıyorum. :sweat_smile:

1 Beğeni