Kitaplıklarımız

(Fahrettin Levent) #525
  1. mesajda benim bir türlü toplayamadığım aynı zamanda evin ardiyesi gibi olan evin gariban kitaplığı olsun:wink::smirk:

Hocam çamaşır makinası orada eğer faal ise kitaplara zarar vermiyor mu?

(Buyici) #527

Onu geçte Malazan’ı kim basacak? Baş harfini söyleyin bari.:thinking:

(Fahrettin Levent) #528

Şimdilik herhangi bir zararını görmedik. Ama olursa o zaman :sob::cold_face::cold_sweat:

(Fahrettin Levent) #529

Seni mi kırıcam @Kingebu

VE BEKLENEN CEVABI VERİYORUM

AZZZZZ SOOOONNNNRRRAAAA

(Enver Arman ★) #530

Bu ne demek? Aklım yetmedi. :disappointed_relieved: Gereksiz alt metin uydurdum kendi kendime. Yapmayın Allah aşkına. “Bizde. İçiniz rahat olsun.” falan diyin, çok zorlandım.

(dr.watson) #532

(dr.watson) #533

Bunlar da bizim kıymetlilerimissss!

(Kadir) #534

Narnia tek cildi görünce bir an coştum ama kitap İngilizceymiş. :disappointed_relieved:

Çözünürlük çok kötü olmuş, hangi kitaplar var tam olarak inceleyemedim :slight_smile:

(Burak Kuşcu) #537

Köşemi geliştiriyorum :slight_smile:

(Lanfear ) #538

Çok güzel olmuş. Umarım bu köşede güzel anılarınız olur :blush: (kıskandım :smirk:)

(Burak Kuşcu) #539

Kıskancak bir şey yok, yolu Kahramanmaraş’a düşen tüm rıhtım sakinleri bu köşede dilediğince kitap karıştırabilir. Kahveler ve dondurma benden :slight_smile:

(tamer) #540

(Barış) #541

koltuk çok güzelmiş nerden aldınız ?

(Deepreader) #542

@Agape önerini dinleyip kitaplığa kaçak kat çıktım ama içim pek rahat değil. Bunlar hep toz tutuyor böyle başıboş :no_mouth:
Bu konuya da bir çözüm büyüsü lütfen!:sweat_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #543

Microfiber toz bezi ve özel toz tutmayı geciktiren bir sprey var. :smiley: Ben onları kullanıyorum. :sweat_smile:

(Deepreader) #544

Kitaplara bir zararı yoksa spreyin adını öğrenebilir miyim? Kitaplığı 6 aydan aşağı temizlediğim pek görülmüş şey değildir doğrusu.:sweat_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #545

Ben bunu kullanıyorum. Bana annem almıştı. :smiley: Beze sıkıp silebilirsin bir şey olmuyor ve mobilyanı da parlatıyor. :smiley:

(Deepreader) #546

Kartonlardan derme çatma bir raf yaptım, iyice kaçak inşaat işine döndü ama tozlardan korur gibi :sweat_smile:
Spreyi de bulursam mutlaka alırım, çünkü temizlik süresini uzatacak her şey candır❤