Kitaplıklarımız

Evet, ben dayanamadım. Tüm kitaplığı aşağı indirdim, sağ elimde toz bezim sol elimde böcek ilacım. Hem çığırından çıkan kitaplığım hem de içim baya rahatladı. :smile:

Favori iki rafımı da paylaşmış olayım.

34 Beğeni

37 Beğeni

Böcek ilacı derken ciddi anlamda mı?
Kullanıyor musunuz o tür bişey.

1 Beğeni

Evet, yılda bir kez tüm kitaplığı indiriyorum. Sildikten sonra kuytu köşelerine az miktarda sıkıp bekliyorum. Sonra kitaplara bulaşma ihtimali olan yerleri silip, kitapları yerleştiriyorum.
Ama forumda biri sedir ağacı yağını önermiş, seneye onu denerim. Sirkeyi de duymuştum ama ben kokusuna dayanamam diye kullanmıyorum.

2 Beğeni

Bende ne yapayım? Bakıp bakıp kıskanıyorum işte, öyle yani…

3 Beğeni

Okunan BKK ları kaldırdım artık

34 Beğeni

maşallah hayalimdeki kitaplik :slight_smile:

3 Beğeni

Bu da benim kitaplığım. Amacım bu kitaplığı fazla büyütmemek ve okuma hızıma göre kitap eklemek.

41 Beğeni

1174102_o3ed4

8 Beğeni

Dağınıklık bizden sorulur.:joy:

36 Beğeni

Bilim kurgu ve fantastik edebiyatı seviyorum sizin de fark edeceğiniz üzere. Mutlaka okumalısın dedikleriniz varsa, önerilere açığım. :slight_smile:

49 Beğeni

32 Beğeni

Paylaşımlarınız çok güzel.

Bu düzeni korumak için kaç tane misafir çocuğunu tokat manyağı yaptınız düşünmek bile istemiyorum. :smiley:

9 Beğeni

“Lili Abla bana verebileceğin kitabın var mı?”
“Liliciğim bunun da baskısı yoktu ödünç alabilir miyim?”
Kitaplığım bu bayramda henüz bu sorulara hazır değil. :woman_facepalming:t2:
Kapaklı kitaplığa yerleştirilen araba alarmları, kitapları vermemek için türlü bahaneler yükleniyor…

4 Beğeni

Bunlar da benim raflarım. :grinning:

61 Beğeni

Bir sürü başlangıcın ama çok az tamamlanışın olduğu kitaplığım. Tabi bunun devamı da üniversite evimde.

49 Beğeni

Bu da, benim kitaplığım.

58 Beğeni

İlk fotoğraf tam bir “modern klasikler ağırdır altında kalırsın” fotosu olmuş.

O rafın durumu tam bir mukavemet sorusu. Ortada ve yanlarda mesnet, sol tarafta yayılı yük… işte kirişimiz aynen böyle eğilecek :smile: Sağ tarafın üstü boş olsaydı hafif yukarıya bombelenirdi.

8 Beğeni

Senin kütüphane direk 6306 sayılı yasa gereği Riskli yapıdır. @erdo ? Var mi çıkar yolu?:sweat_smile:

12 Beğeni

Kirişlerde çökme var. Ben olsam direkt müteahhite veririm :slight_smile:

5 Beğeni