Konuşanlar Exxen'e Geliyor: Hasan Can Kaya'nın YouTube Programı Yeni Evini Buldu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/konusanlar-exxen-hasan-can-kaya-youtube-programi/

Acun Ilıcalı’nın yeni çevrim içi kanalı Exxen’de hazırlıklar sürüyor. Ilıcalı’nın son transferi ise popüler komedi programı Konuşanlar ve Hasan Can Kaya oldu. Koronavirüs pandemisi tüm dünyada milyonlarca insanı eve kapatırken dijital medyadaki içerikler bir kez daha değer kazandı. Netflix gibi büyük devler abone sayılarını artırırken bağımsız programlar da kendilerine alternatif alanlar bulabildi. Kuşkusuz bu alanları… (DEVAMI…)

Ben takip ediyordum. Acun gibi birinin platformuna geçtikten sonra takip etmeyi bırakacağım.

2 Beğeni

Son 2-3 bölüm hariç hepsini izlemiştim. Popülerleştikçe ilgi çekmeye çalışan seyircilerin dahil olması ve izleyicinin istememesine rağmen tekrar ünlü konukların dahil olmasıyla kalitesi düşmeye başlamıştı. Acun’un platformuna katılacağını öğrenince izlemekten tamamen vazgeçtim.

1 Beğeni