KR Kitap Kulübü #1 Yu Hua - Kanını Satan Adam

Kitapyurduyla ilk defa yaşadığım sorun bu kitaba denk geldi. Siparişimi bölmüşler. Bu kitap için ayrı sipariş oluşturmuşlar. Hayırdır birbirlerine mi girdiler anlamadım tüm siteler temin edebilirken bunların temin edememesini.

Yani tamam oyumu İşte İnsan’a verdim diye böyle yapıyolarsa ayıp ediyorlar :disappointed:

5 Beğeni

benim kitap sonunda temin edilmiş :hugs::hugs:
darısı diğer bekleyenlerin başına

4 Beğeni

Seni fişlemişler :smiley:

“Beni tanıdılar, siz kaçın!”

Şaka bir yana pazartesi sipariş için gün sayıyorken bu temin edilememe durumları içimde korku filmleri çekiyor. Üzülüyorum, yapmayın.

4 Beğeni

İlginç. Çoğunluk Cuma günü sipariş vermiş ve hala bekliyorken, ben de Kitapyurdu’ndan Perşembe gecesi vermiştim Kanını Satan Adam’ın siparişini, üstelik yanında 5 kitap daha vardı. Sabahtan paketlenip, Cuma öğleden sonra kargoya verildi, Pazartesi sabah elime ulaştı. Stoktaki son kitabı falan mı aldım acaba? :sweat_smile:

3 Beğeni

Hala inanamıyorum ama benimki geldi :smile: Ayrıca kitapyurdu 3 gün olan temin süresini 24 saate çevirmiş. Durumu farkedip stok mu yaptılar acep :smile::open_mouth:

4 Beğeni

Yu Hua’nın laneti olmalı bu. :scream:

Evet siparişimi böldükten sonra temin edip kargoya vermişler. Ancak işler sarpa sardı. Bu seferde daha önce temin edildi gözüken Monte Kristo Kontu’nu bekliyor gösteriyor ve Kanını Satan Adam yüzünden bekleyen kitaplarımı daha geç alacağım.Başkasına yollamış olmalılar.

Kitapyurdu,kırdın beni god damn it kırdın.

5 Beğeni

Listenin güzelliğine bak :krs:

3 Beğeni

Benim kitabım da sonunda temin edilip, bugün kargoya verilmiş. :muscle:

1 Beğeni

Cuma günü vermiştim siparişi kitapyurdundan, pazartesi ulaştı elime. :upside_down_face: Bu arada kitapyurdunda 46 olmuş satış adedi.

2 Beğeni

Sonunda elime ulaştı, yanında 5 kitap daha vardı, işte Insanda dahil olmak uzere.Okuyalım bakalım.Herkese keyifli okumalar.

3 Beğeni

Ben Perşembe öğlen sipariş vermiştim ama bugün ancak temin edilebildi yanında zamanında temin edilen bir kitap var sadece. Keramet sizdeymiş :smiley:

4 Beğeni

Bir hafta bekleyişin ardından nihayet bugün temin edildi. Sanırım hayatımda ilk defa yoğun talep gören bir şeyi ucuza almaya bu kadar yaklaştım. Elime geçene kadar kesin konuşmamam gerek tabi… :smile:

5 Beğeni

Benimki de verilmiş kargoya :krs:

5 Beğeni

Başlığa bir girdim, kaos hakim. Benim kitap bitmek üzere. Hep kötü haberler dolaşmasın ortalıkta. Son tahlilde çoğu kişinin temin edilmiş olsa da…

2 Beğeni

Sonunda kavuşma keyfi.

13 Beğeni

Duygulandım :pleading_face:

2 Beğeni

Kitabı tam sepete atmış alacakken @KayipRihtim çekilişinde kazandığımı fark edince bir mutlu oldum! :smile: Ne zaman yollarsınız acaba :slightly_smiling_face:

14 Beğeni

Tebrikler…:heart_eyes::yum:

2 Beğeni

Forumdan daimi bir üyemize çıkmasına sevindim :krs:

Hafta başında muhtemelen gönderimleri yapılır (tüm talihliler bilgilerini yarına kadar yollarsa tabi) ve hafta ortasında elinizde olur diye tahmin ediyorum.

5 Beğeni

Az önce yazarın Yaşamak adlı kitabını bitirdim ve Kanını Satan Adam’da da bu kadar acı varsa normal yaşama dönmek hayli zaman alır sanıyorum…

4 Beğeni