Kralkatili Güncesi Dizi Uyarlaması Ortada Kaldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/kralkatili-guncesi-dizi-showtime/

Patrick Rothfuss’un sevilen fantastik serisi Kralkatili Güncesi’nin dizi uyarlamasından kötü haber geldi. Showtime kanalı diziyle yollarını ayırdıklarını açıkladı. (DEVAMI…)

1 Like

İyi olmuş. Amazon prime’da yayınlasınlar en güzeli öyle olur. Adamlar zaten fantastik dizi çekecek materyel arıyor.

Netflix yayınlasın siyahi karakter var güçlü kadın karakter var eşcinsel karakter var ekstra bir şeyler
eklemelerine gerek yok. Aslında şimdi fark ettim Y Son Erkek uyarlasalar da olabilir ana karakterlerden biri eşcinsel biri siyahi karakterleri değişmelerine gerek kalmaz.

Game Of Thrones faciasından sonra kimse bitmemiş bir esere girmek istemez bence, özellikle büyük bütçeli bir yapım olacaksa başı sonu belli eserler tercih edilir.

1 Like

Kitaplar ortada kaldı, dizi ortada kalsa ne olur (!)

3 Likes

İnşallah 3. kitabı bitirene kadar sürüncemede kalır, bir adım bile ilerletemezler.

1 Like

Zaten bir adamın hayat hikayesini konu alan bir serinin öncesini anlatan bir dizi mantıksızdı.