Kralkatili Güncesi Dizisi Hâlâ Ön Hazırlık Aşamasında

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/kralkatili-guncesi-dizisi-hala-on-hazirlik-asamasinda/

Kralkatili Güncesi (Kingkiller Chronicle) dizi uyarlamasından hâlâ olumlu haberler gelmiyor. Son olarak geliştirme aşamasındayken kanalsız kalan proje, ön hazırlık sürecine devam ediyor. Dizinin yapımcısı Lin-Manuel Miranda sürece dair bilgi verdi. Patrick Rothfuss’un ünlü serisi Kralkatili Güncesi dünya çapında büyük bir kitleye ulaşmış, hayranlar tarafından içerikleri merakla beklenen bir evren olmuştu. Zaman içinde seriye Sessizliğin Müziği adında… (DEVAMI…)

Sorun değil, 3. kitap da hazırlık aşamasında.

5 Beğeni
  1. kitap gibi dizide lanetlenmiş :upside_down_face:
1 Beğeni

Dizisinin gelmesine hiç istemiyorum. Sebeplerime gelirsek öncelikli olarak seri kvothenin ağzından anlatılıyor bir sürü düşüncesini okuyoruz fikrini okuyoruz içinden geçenleri okuyoruz vb. Dizi bunu bize kitaptaki kadar güzel anlatamaz. Daha sonra eğer kötü bir dizi olursa insanlar kral katili güncesi lafını duyunca aklında kötü şeyler canlanır. Samimiyetsiz fanlar çıkar saçmasapan sayfalar açılır. Daha yazacağım şeyler var ama sonuca bakarsak dizinin çıkmasını asla istemiyorum inşallah da çıkmaz.