Leyla ile Mecnun Exxen İçin Yeniden Çekiliyor: Oyuncularla Görüşmeler Başladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/leyla-ile-mecnun-exxen/

Fenomen dizi Leyla ile Mecnun geri dönüyor. TRT 1’de 3 sezon yayınlanan ve final yapmadan yayından kaldırılan dizi Exxen için yeniden çekiliyor. Onur Ünlü’nün bir kez daha yönetmenlik koltuğunda olacağı dizinin eski oyuncuları ile görüşmeler başladı. İlk olarak 9 Şubat 2011 yılında başlayan ve toplamda 104 bölüm yayınlandıktan sonra 29 Ocak 2014 yılında final yapmadan… (DEVAMI…)

1 Beğeni

O eski tadı artık alamayız.

1 Beğeni

Çok ara vermeden devam etmeliydi. O eski ‘‘gaz’’ artık geçti. Eskisi gibi olmaz. Sevenler belki bir süre idare ederler sonra onlar da vazgeçerler. Yeni tanışacaklar acaba severler mi? Üstelik ulusal kanallarda değil dijital platformda yayınlanacak. Böyle dizilerin tadı tv de çıkar. Bilmiyorum. :smiley:

3 Beğeni

Oyuncular projeyi geride bırakmış olmaktan memnun görünüyordu. Ki sevenlerinin de geri dönmesini isteyeceğini pek sanmıyorum ama bilemeyiz.

1 Beğeni

Cengiz Bozkurt, yani Erdal Baggal rol kendisine bir daha teklif edilirse oynamayacağını, tadında kalması gerektiğini söylemişti.

Ali Atay ise yönetmen olarak bir şeyler üretmeye çalışıyor ne zamandır.

Bunları geçtim, Ben de Özledim dizisinde gösterilen final sahnesinden sonra “devam” çekmek pek mümkün değil. Çünkü olayı açıkladılar zaten yani neyini çekeceksin?

Anca remake yapabilirler, ona da gerek yok.

4 Beğeni

Yapma! İnanırım. Umutlanırım. Yapma Exxen.

1 Beğeni

Eski oyuncuların yeniden toplanması zor.Hepsi yeniden toplansa bile yine de o eski tadı bulamayabilir,hayal kırıklığı içerisinde üzülebiliriz.

Yeniden mi çekilecekmiş. Mış mış ta muş muş.
İnsanlara vaat verip duygularıyla oynamayın yaa.

Serkan Keskin, Mucize Doktor’da. Osman Sonant bir Selçuklu dizisi vardı orada, Ali Atay Son Yaz’da… Baş rol kim olacak Survivor Barış Murat Yağcı mı? :frowning: