Leyla ile Mecnun Fragmanı: Beklenen Dizinin Yeni Sezonuna İlk Bakış

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/leyla-ile-mecnun-fragmani/

image

Leyla ile Mecnun fragmanı paylaşıldı. Exxen ile yıllar sonra yeniden geri dönecek yapım, tam kadro hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fenomen dizinin kanlı canlı ilk görüntüleri de geldi. Geçen mayıs sonunda çekimleri başlayan fenomen dizinin tekrar geleceğine dair ilk işaretler mart ayında verilmişti. Şubat 2011’de TRT 1’de yayın hayatına başlayan ve Ocak 2014’te de toplamda 104… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Cengiz Bozkurt oynamam diyordu ama fikir değiştirmiş. Yine de tutacağını, eski tadı vereceğini sanmıyorum.

Ayrıca kimsenin lafına güvenmeyeceksin bu hayatta. Bu bir kez daha kanıtlanmıştır :money_mouth_face:

2 Beğeni

Alacağı parayı yükseltmek için yapmıştır. Sonuçta Erdal Bakkal’ı oynayacak, role hazırlanmak istemiştir.

3 Beğeni

Acun Ilıcalı her eve Exxen aldırmaya kararlı galiba. “Almam, asla izlemem hele para hiç vermem” dedim. Tolgshow’a rağmen bir kez bile açıp bakmadım ama Leyla ile Mecnun’a dayanmak güç. Eski tat konusuna takılmadan izleyeceğim çünkü benim de eski tadım yok. :grin:

Cengiz Bozkurt’un oynamam açıklaması ciddi bir teklif sunulmadan önceydi diye hatırlıyorum. Bence tam kadro olması, yönetmen/yapım ekibi ve verilen sözler ile ikna olup kabul etmiştir. Cengiz Bozkurt’un oynadığı her yapım belli bir kalitenin üzerinde, sadece para için çizgisini bozmaz diye düşünüyorum. Biraz da buna güvenerek beklentimi yüksek tutuyorum. Umarım kısa sürede izleyebiliriz.

1 Beğeni