Locke & Key Çizgi Romanı "Cilt 1: Lovecraft'a Hoş Geldiniz" Türkçede

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/cizgi-roman-manga/locke-key-cizgi-romani-cilt-1-lovercrafta-hos-geldiniz-joe-hill/

Locke & Key çizgi romanları dilimize geliyor! Netflix dizisine de uyarlanan Joe Hill ve Gabriel Rodriguez imzalı seride Cilt 1: Lovecraft’a Hoş Geldiniz Türkçede. (DEVAMI…)

3 Beğeni

Orijinal ismi “Welcome to Lovecraft” iken neden “Lovercraft’a Hoş Geldiniz” diye çevirmişler. Lovecraft yazmak varken Lovercraft doğru mu oluyor? Kafalarına göre bu terimi böyle mi Türkçeleştirmişler?

Kapakta “Lovecraft” yazıyor ama :upside_down_face: HAberi yazan arkadaş kçük bi yanlışlık yapmış galiba…

Jbc’nin sitesinde de yanlışlık var.

Merhaba, bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Güncelledik. Yayıncının sitesindeki hatanın azizliğine uğramışız :slight_smile:

1 Beğeni

Olabilir ama kapakta “Lovecraft” yazmış adamlar. Kafalarına göre çeviri yapmamışlar demek istedim sadece :upside_down_face:

Bu arada “Lovercraft” yazanı varsa, ben satın alabilirim. Hatalı ürünlerin koleksiyon değeri genelde iki üç kat daha fazla oluyor :sweat_smile: