Locke & Key TV Dizisi

Aynı şekilde düşünüyordum. Dizinin bu sezonunda yüksek bir beklenti beklemiyordum. Finalinin çok korkutucu olmaması yeterli olabilir. Sonraki sezonlar içerisinde ciddi bir işleyiş olacak. Dizi ekibi sevilme ihtimaline göre bence senaryonun yükseltmesini yapacak ve seyirciyi çekecek şuan basit ve merak uyandırıcı bir başlangıç yeterliydi. Bence asıl istedikleri buymuş gibi geliyor. Açıkçası kendi açımdan S&T’den daha fazla merak uyandırdı.

1 Beğeni

Diziye dün başlayıp ilk 6 bölümü izledik eşimle. Gayet beğendiğimizi söyleyebilirim. Yer yer minik gerilimler, fantastik olaylar, sevilebilir karakterler ve yaratıcı konusuyla dikkat çekici. Elbette konuların oluşabilmesi için bazı klişe aptallıklar yapabiliyor karakterler ancak o kadarına göz yumuyoruz. Bu konuda özellikle Kinsey’e bir miktar kıl oldum diğer karakterleri seviyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ben de diziye bugün başlayıp 6 bölümü birden bitirmiş biri olarak yorum yapacak olursam şayet dizinin bolca klişeli oluşuna karşın oldukça da ilgi çekici olduğunu söylemem gerekir. Keşke bu klişeler atlanıp çekilseydi dizi o zaman tadından yenmezdi. Ama yine de kendini izletmeyi başarıyor. 10 üzerinden 6 veriyorum simdilik puan olarak.

1 Beğeni

Ben dün 1. bölümü bitirdim. Çekim kalitesine bayıldım, oyuncular daha iyi olabilirmiş ama sırıtmıyorlar.

Ben sezonu bitirdim. Kesinlikle izlenmeye değer bir yapım. Final bölümü özellikle güzeldi. Hatta sonrasında çizgi romanını okumaya başladım. Çizgi romanı pek sevmedim şimdilik ama bakalım.