Lost Ember: Hangi Hayvan Olsam?

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/lost-ember-oyun-inceleme/

Farklı hayvanlar aracılığıyla yıkılmış bir uygarlığın kederli tarihini keşfettiğimiz, etkileyici görselliğiyle büyüleyen Lost Ember oyununu inceledik. (DEVAMI…)

3 Beğeni

Farklı oyun dinamikleri sunan oyunları araştırırken karşıma çıkmıştı.

Biliyorum, küçük ekiplerle üstesinden gelmesi daha fazla zaman ve maliyet gerektirirdi ama hayvanına göre oyun mekanikleri kökünden değişebilse, mekaniklerle çözülebilecek platform bulmacalarla dolu olsaymış.

Neyse :man_shrugging:

2 Beğeni

Evet, küçük ekiple zor. Ancak bu oyunun daha iyi olması için hayvan çeşitliliği ve onları ilerlemek için farklı şekillerde kullanmak oyunun içeriğinin zenginliği açısından önemli. Belki oyunun geliştirme süresi uzayacaktı, ama bence uzaması da gerekliymiş. Çünkü bu oyunun vadettiği aslında bu. Ama şu an için eksik kalıyor.

1 Beğeni

İncelemeyi keyifle okudum , elinize sağlık :slightly_smiling_face:
Sanırım ileride indirim gördüğü zaman alacağım , dikkatimi çekti :upside_down_face:

2 Beğeni

Teşekkürler. Eksiklerine rağmen ilgisini çeken için kesinlikle denemeye değer bir oyun. Sadece 45 TL pahalı. :smiley:

1 Beğeni

Oyuna çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmelerle birlikte Türkçe dil seçeneği eklenmiş. Işıkla sohbetler artık dilimizde yapılabilir. :slight_smile:

Bu haberi vermişken oyunun şu anda %40 indirimle 30 TL olduğunu da söyleyeyim.