Lost'un Sawyer'ı Dizideki Adayı Bir Tür "Araf" Olarak Değerlendiriyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Lost Finali: Josh Holloway Dizi Hakkında Konuştu – Kayıp RıhtımLost dizisi ekranlara veda edeli 11 yıl oldu. Ancak hâlâ gündeme gelmeye devam ediyor. Dizi, finaliyle birçok izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmıştı. Yapımın yıldız aktörlerinden Josh Holloway de, verdiği söyleşide final hakkındaki düşüncelerini ifade etti. James ’Sawyer’ Ford karakterini canlandıran Holloway, adayı bir tür Araf olarak tanımlamaktan kendisini alamıyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de adeta… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Finali ile uçak düştükten sonra zaten tüm o zaman dliminde yaşananların ve siyah ile beyazın kavgası araf olduğunu hepimize düşündürdü ve büyük ölçüde izleyiciyi kızdıran da bu oldu.

2 Beğeni

Okyanusta bulunan uçak enkazı, Benjamin’in bekçi görevi üstlenmesi, adanın mistik iyileştirme gücünün olduğunun gözümüze sokulması, ölülerle iletişim kuran Miles’ın adaya gelişi ve zamanı dolanları kapıp götüren siyah duman da bunu düşündürmüştü. Yapımcıların yaptığı aksi açıklama saçma geldi her daim. Araf değil de ne peki orası? :yum:

2 Beğeni

Dizi yayınlanırken sürekli bir bilinmezlik durumu vardı. Bu bilinmezlik dizinin ateşleyicisi oldu. Son sezonda dizi artık tahmin edilebilir olunca tahmin ettiğiniz gibi değil demek için bir çok şey söylediler, yaptılar. Ne oldu peki? Dizi ve film dahil izlediğim en kötü finallerden birisini yapmayı başardılar. Aslında bu konuda da tebrik etmek gerekiyor? Böyle iyi başlayan bir işi batırmak da herkesin yapabileceği bir iş değil.

2 Beğeni