Love, Death & Robots: Netflix Animasyonun Kitabını Baştan Yazıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/love-death-and-robots/

David Fincher ve Tim Miller imzalı Love, Death & Robots’u izledik. Övmek için sayfalardaki yerimizi alalım dedik! Netflix’in yeni animasyon dizisini sizler için inceledik! (DEVAMI…)

14 Likes

Dizi gerçekten çok iyiydi. Animasyonlar, hikayeler birbirinden güzel. İzlemenizi tavsiye ederim. Bölümler zaten çok kısa bir çırpıda bitiyor ve devamı yok mu diyorsunuz. Yoğurt bölümüne bayıldım :slight_smile: :slight_smile:

2 Likes

İnceleme için teşekkürler , keyifle okudum.
Love, Death & Robots bence Netflix’in bu seneki en özgün içeriklerinden birisi.İzlerken büyük keyif aldım, her bölümüne ayrı ayrı aşık oldum desem yeridir :grinning:
Umarım Netflix ilerleyen zamanlarda da bizi şaşırtır.

3 Likes

Yazıyı okuduğum gibi açtım, şuanda izliyorum.

Yoğurt bölümünde ne mesaj vermek istiyor anlamadım. Çok kafam karıştı.

1 Like

Yoğurt=teknoloji sanırım. Teknolojinin kölesi olduk ve onsuz ne yapacağımızı artık bilemiyoruz. Yoğurdun çözüm önerisi de teknolojinin iyiye kullanımı. Kötüye kullanımının sonucunu da bölümde gösteriyor. Amerikalılar kötü puanlara abanmış bu bölüm için.

2 Likes

Yoğurt dünyanın en sağlıklı besini onu mu hatırlatmaya çalıştılar dedim ve Chobani felan ilişkiler kurmaya çalıştım ama ne biliyim ya :d

Şu da olabilir. Öyle siyasetçiler dünyamızı yönetiyor ki bir yoğurt kadar bile edemiyorlar. D:

Onların mayasında zararlı bakteriler var hocam :d

2 Likes

Aslında cümlede açıklıyor. Konfor için insanlık tasmasını başkasına emanet etmeye hemen gönüllü oluyor. Belki özgürlüğünden vazgeçebiliyor. Ama tasmanı teslim ettiğin varlık için sen sadece bir basamaksın ve önemsizsin. Ben bunu aldım en azından.

4 Likes

Biz olsak o yoğurdu “ne konuşuyorsun lan” der kaşıklaya kaşıklaya yeriz. :joy::joy:

1 Like

İzlediğim en iyi Netflix yapımıydı. İçlerinde en sevdiğim “Zima Mavisi” oldu.

1 Like

Muhtemelen son zamanlarda izlediğim en muhteşem içerikti.Henüz yarısını izledim fakat sakin kafa ile oturup en baştan tekrar izleyeceğim.

4 Likes

Gizli Savaş bölümünü izlerken aklına Dyatlov Geçidi Vakası gelen var mı?

1 Like

Mükemmel bir seriydi. Birbiri ile alakasız 18 efsane bölüm. Özellikle CGİ’ler müthiş olmuş. Şimdiden 2. sezon onayını almış. Heyecanla bekliyorum.

2 Likes