Lucifer 5. Sezon 2. Kısım Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/lucifer-5-sezon-2-kisim-cikis-tarihi/

Netflix’in popüler dizilerinden birisinin devamı için yayın zamanı duyuruldu. Lucifer 5. sezon 2. kısım bölümlerinin çıkış tarihi platform tarafından duyuruldu. DC çizgi romanı The Sandman’deki Lucifer karakterinden adapte edilen dizide devam bölümlerinin tarihi belli oldu. 5. sezonun ikinci kısmı 28 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanacak. 21 Eylül 2020 tarihinde 5. sezonun ilk 8 bölümü izleyiciyle buluşmuştu.… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Heyecan ile bekliyoruz didektif diyişini :relaxed::relaxed:

Belki de dünya tarihinin en boş uyarlamalarından birisi. Koskoca Lucifer’i sezonlarca dedektifin yanında yarım akıllı bir hayvan gibi gezdirdiler. Aptal animemsi romantizmine hiç girmiyorum. Polisiyenin de P si yok. Bari bir polisiye kurgu yapmaya odaklandıysanız adam akıllı bir şey yapsaydınız. Ne polisiyesi doğru, ne de Lucifer’in hikaye kurgusu. Dizide doğru olan hiçbir şey yoktu. O kadar bıkmıştım ki iptal sezonunu da izleyip bırakmıştım. Muhtemelen Netflix de aynı kurgu üzerinden devam eder diye devam etmedim. Tom Ellis’in oyunculuğu ve karizması olmasa ilk sezondan iptali alırdı.

Eğer hiç izlememiş arkadaşlar varsa söyleyeyim: Netflix diziyi toparlamışsa bile Netflix bölümlerine kadar dişimi sıkayım demeyin. O kadar bölüme katlanmaya değmez.

1 Beğeni

Dizi final yaptıktan sonra spin off projeleri gelir ve zaten bozmuş olan diziyi iyice bozarlar. Hayranlar da izler.