Mads Mikkelsen: "Johnny Depp, Fantastik Canavarlar'a Geri Dönebilir"

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/mads-mikkelsen-johnny-depp-geri-donebilir/

image

Mads Mikkelsen, davayı kazanan Johnny Depp’in rolünü geri alabileceğini söyledi. Ünlü oyuncu Fantastik Canavarlar serisinde Depp yerine Gellert Grindelwald rolünü canlandırmıştı. Mads Mikkelsen, Johnny Depp’in olası bir Fantastik Canavarlar 4 filmi için dönüşünü hakkında konuştu. İlk çıkışını David Yates’in yönettiği 2016 filmi Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ile yapan Depp, Gellert Grindelwald rolüyle devam filmi… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Ben olsam dönmem. Sonuçta suçluluğu ispat edilene kadar herkes masumdur ama daha ortada bir şey yokken hemen Deep’e karşı tavır almışlar. Şimdi önce Warner Bros bir Deep ile doğrudan ya da dolaylı görüşür ve Deep’in yaklaşımına göre verirse yeşil ışık verir.

1 Beğeni

Yani… Karayip Korsanları’na bol sıfırlı bir çek yazıldığı halde geri dönmeyen adam, kovulduğu tüm basında çıkan bir seriye bence de dönmez. :roll_eyes:

2 Beğeni

Dönerse Deep’in umrunda olmaz hatta haberi bile olmaz ama gözümden çok düşer :smiley: Paraya ihtiyacı da yok zaten. Daha suçlu olduğu bile kanıtlanmamışken hemen sırt döndüler ki yeni filmlerde para kaybı olmasın. Şimdi suçsuzluğu ispat edilince yine parasal açıdan kayıp vermemek için dönebilirsin diyorlar. İkiyüzlülük ve çıkarcılık resmen. Ne Deep umurlarında ne başka bir şey umurlarında. Sadece türübünlere oynayıp para kazanma derdindeler.

2 Beğeni